Soru Mi 10T Rom Önerisi

MBPolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M Beyazıt
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Merhaba, bu cihazlar için pil ve akıcılık konusunda en eli iddialı romlar hangileridir? Şu anda eu 14.0.5 kullanmaktayım. Teşekkürler.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
eu 14.0.5 arayüz konusunda ciddi anlamda vasat bir sürüm oldu.

Şu an bu cihaz için en ideal rom Endonezya 14.0.1 konumunda. Pil olarak ortalama seviyede arayüz olarak kusursuz denebilir.

MBPolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M Beyazıt
Cihazım
Mi 10T
Konular
2

Şu an bu cihaz için en ideal rom Endonezya 14.0.1 konumunda. Pil olarak ortalama seviyede arayüz olarak kusursuz denebilir.
Evet Endonezya romları genelde nerdeyse tüm cihazlara öneriliyor ama bu cihaz için de emin olmak istedim. Teşekkür ederim 🙏🏼

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
AlphaDroid. Geliştiricisi Türk. Türkçeleştirme işlemine de ben yardımcı oluyorum Crowdin ve Githubtan. Sürekli güncelleniyor ve çok stabil.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Merhaba, bu cihazlar için pil ve akıcılık konusunda en eli iddialı romlar hangileridir? Şu anda eu 14.0.5 kullanmaktayım. Teşekkürler.
AOSP Custom romlara geç.Crdroid kurabilirsin.Yasa diğer AOSP romları kurabilirsin.Xiaomi cihazlarda her zaman AOSP daha iyi gider

BoostersX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NYANKO
Cihazım
Telefon
Konular
6

Benim de cevabım Endonezya romu olacaktır ancak roma bağlı kalmamak da tavsiyemdir. Rom üzerinde ufak rütuşlar iyi olacaktır.

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
Yine LineageOS diyeceğim.. Sadece deneyin ve görün hem akıcılık hemde oyunlardaki performans konusunda gayet başarılı.. Görselliğe önem veriyorsan LineageOS'dan uzak dur çünkü çok sade bir görünümü var.
Ama batarya ve akıcılık konusunda seni oldukça tatmin edecektir.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
MIUI romların Android de tıkandığını biliyorum. Halen MIUI kullananlar neden Android 13'e geçmek istemiyorlar? Tamamen meraktan soruyorum, yanlış anlaşılmasın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yine LineageOS diyeceğim.. Sadece deneyin ve görün hem akıcılık hemde oyunlardaki performans konusunda gayet başarılı.. Görselliğe önem veriyorsan LineageOS'dan uzak dur çünkü çok sade bir görünümü var.
Ama batarya ve akıcılık konusunda seni oldukça tatmin edecektir.
Hocam AlphaDroid'i kesinlikle deneyin o halde

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Arkadaşlara katılıyorum. AOSP romlar akıcılık konusunda oldukça iyi.
Daha önce yaptığım testlerde A13 bir çok romda akıcılık gördüm ancak benim gibi kulaklık ile ses kalitesi arıyorsanız sorunlar olabiliyor. Hem BT hem de kablolu kulaklık ile MIUI kalitesi vermiyor AOSP romlar. Bir çok ses geliştirme modu var ancak MIUI arayüzü kadar donanımı kullanamıyor hiçbiri. A kalite kulaklık kiloyla satılan merdiven altı ürüne dönüşüyor resmen.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Arkadaşlara katılıyorum. AOSP romlar akıcılık konusunda oldukça iyi.
Daha önce yaptığım testlerde A13 bir çok romda akıcılık gördüm ancak benim gibi kulaklık ile ses kalitesi arıyorsanız sorunlar olabiliyor. Hem BT hem de kablolu kulaklık ile MIUI kalitesi vermiyor AOSP romlar. Bir çok ses geliştirme modu var ancak MIUI arayüzü kadar donanımı kullanamıyor hiçbiri. A kalite kulaklık kiloyla satılan merdiven altı ürüne dönüşüyor resmen.
Hocam AlphaDroidte bu sorun çözülmüş. Sisteme Mi Ses Yükselticiyi ve gerekli kütüphaneler sisteme entegre etmişler.

Üst Alt