Rom Mİ 10T Pro MIUI 13 Kurma ve Kamera ve VOWİFİ Çalıştırma

hatasivecozumu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurahim
Cihazım
Mi
Konular
0
Twrp yi ilk yüklemede magiskle rootlamassanız kalıcı olmuyor. Twrp yükleyip ilk açılışta çıkmadan wipe data formatlayıp magiski kurmanız gerekiyordu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok gitmiyor. Twrp kısmı çok yerde var diye birde twrp yüklü olan var diye hiç o kısmı anlatmadım.
Merhaba burada bahsettiğiniz twrp sürümü nedir acaba? ben cihazıma eu miui 13.1 stabil sürümünü yükledim fakat önceden yüklü olan twrp yanıp sönüyor açılmıyor. Araştırdığım kadarıyla twrp'nin henüz android 12 uyumlu sürümünün çıkmadığını gördüm. Siz hangi twrp sürümünü kullanıyorsunuz?

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
Merhaba burada bahsettiğiniz twrp sürümü nedir acaba? ben cihazıma eu miui 13.1 stabil sürümünü yükledim fakat önceden yüklü olan twrp yanıp sönüyor açılmıyor. Araştırdığım kadarıyla twrp'nin henüz android 12 uyumlu sürümünün çıkmadığını gördüm. Siz hangi twrp sürümünü kullanıyorsunuz?
3 42 b

orcomarksman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
DJ
Konular
0
Ben yaklaşık 4 gündür kullanıyorum gayet stabil herşey çalışıyor kamera vs emeği geçenlere teşekkür ederim.

vguzelyuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
ben yükledim kamera çalışmadı.

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
V13.0.2.0.SJDEUXM yapı numaralı EEA sürümü pilot kullanıcılara gönderilmeye başlandı, yakın zamanda ota yoluyla gelmeye başlar kullanıcılara.

Üst Alt