Rom Mİ 10T Pro MIUI 13 Kurma ve Kamera ve VOWİFİ Çalıştırma

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
.... Edit ...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu yükledim de twrp de dahili depolama 0 mb yazıyordu diye magisk yukleyemedim ilk dakikada rom dan soğudum stock roma geri döndüm 😁
Edit : dahili depolama 0 mb sorunun çözümü için format data yaptiktan sonra reboot recovery sonra magisk zip flaşlamak gerekiyor

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
.... Edit ...

Edit : dahili depolama 0 mb sorunun çözümü için format data yaptiktan sonra reboot recovery sonra magisk zip flaşlamak gerekiyor
Peki böyle yapınca rom gitmiyor mu?

Deniz D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Eu yükledim de twrp de dahili depolama 0 mb yazıyordu diye magisk yukleyemedim ilk dakikada rom dan soğudum stock roma geri döndüm 😁
Twrp yi ilk yüklemede magiskle rootlamassanız kalıcı olmuyor. Twrp yükleyip ilk açılışta çıkmadan wipe data formatlayıp magiski kurmanız gerekiyordu.

Peki böyle yapınca rom gitmiyor mu?
Yok gitmiyor. Twrp kısmı çok yerde var diye birde twrp yüklü olan var diye hiç o kısmı anlatmadım.

ferdi0434TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdi
Cihazım
Mİ10T PRO 256GB
Meslek
Teknisyen
Konular
0
Mart Nisan dda gelir herhalde cin sonuçta çin romunu globale göre derliyecekler. Birde görselde aman aman bir değişiklik yok. iOS benzeri görseller hep temalarla alakalı.
tskrler hocam

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Bu işlemleri yaptıktan sonra mi 10 t pro için kamera çalışıyor mu, deneyen var mı?
evet çalışıyor, magisk aşağıdaki link ile halledebilirsiniz:

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Format datadan önce magisk yükleyip sonra format data yapınca kurulumdan sonra magisk e girince ek kurulum gerekli diyor ve restart atıyor. Sonrasında sıkıntısız yükleniyor. 0 MB sorunu için de dfe vardı aosp romlar için bunda çalışıyor mu denemedim

Edit, denedim dfe yi magisk ile birlikte yüklemiştim ama twrp de 0 MB görünüyor mu diye kontrll etmemiştim. Hafızayı sorunsuz görüyor.

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
Not: Telefonunuzda magisk yüklü olması gerekiyor.
magisk yüklü degilse Recovery - Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B burayı takip edin​
  1. bu adreste global stabil romu indiriyoruz.​
  2. İndirdiğimiz zip dosyasını çıkartın telefonu ses kısma ve açma tuşuna basarak fastbootmoduna alın bilgisayara bağladıktan sonra windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın "y" dedikten sonra kurulum başlamış olacak biraz üzün sürüyor telefona müdahale etmeyin. Telefon yeniden açılana kadar bekleyin ilk açılma miui logosunda uzun kalır bilginiz olsun.​
  3. bu dosyayı indirip magiks üzerinden kurulumunu yaptığınızda kameranız çalışıyor olacak.​
  4. wo wifi için VoLTE *#*#86583#*#*VoWIFI *#*#869434#*#* arama kısmında bu numaraları girin. bu uygulamayı yükleyip açtıkstan sonra sırayla Etkinlikler /RuebanMTBV2.4/RuebanMTBV2.4/Bu kısa yolu deneyin / MDN Config loading and activing tool / Advenced / oem_sw_j11.txt yi olan yeri "MDN_globa" ile değiştirin validate son olarak ok ve telefonu yeniden başlatırsanız wo wifi aktif olacak.​

Elite Rom 13 - Mi 10T Pro için yüklesem sıkıntı çıkar mı acaba

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15