Rom Mİ 10T Pro MIUI 13 Kurma ve Kamera ve VOWİFİ Çalıştırma

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Not: Telefonunuzda magisk yüklü olması gerekiyor.
magisk yüklü degilse Recovery - Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B burayı takip edin​
  1. bu adreste global stabil romu indiriyoruz.​
  2. İndirdiğimiz zip dosyasını çıkartın telefonu ses kısma ve açma tuşuna basarak fastbootmoduna alın bilgisayara bağladıktan sonra windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın "y" dedikten sonra kurulum başlamış olacak biraz üzün sürüyor telefona müdahale etmeyin. Telefon yeniden açılana kadar bekleyin ilk açılma miui logosunda uzun kalır bilginiz olsun.​
  3. bu dosyayı indirip magiks üzerinden kurulumunu yaptığınızda kameranız çalışıyor olacak.​
  4. wo wifi için VoLTE *#*#86583#*#*VoWIFI *#*#869434#*#* arama kısmında bu numaraları girin. bu uygulamayı yükleyip açtıkstan sonra sırayla Etkinlikler /RuebanMTBV2.4/RuebanMTBV2.4/Bu kısa yolu deneyin / MDN Config loading and activing tool / Advenced / oem_sw_j11.txt yi olan yeri "MDN_globa" ile değiştirin validate son olarak ok ve telefonu yeniden başlatırsanız wo wifi aktif olacak.​

Denendi %100 çalışıyor. Ellerinize sağlık hocam.

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11

vguzelyuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Tekrar hepsini twrp dahil temiz kurulup denemenizi öneririm. bu arada hem kamera hemde rom güncel sürümleri mevcut...
Link verebilirmisiniz hocam . Bide ben cihaza eng rom yüklesem (gerçi bir kere yükledim telefon siyah ekranda kalmıştı) işe yarar mı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tekrar hepsini twrp dahil temiz kurulup denemenizi öneririm. bu arada hem kamera hemde rom güncel sürümleri mevcut...
Link verebilirmisiniz hocam . Bide ben cihaza eng rom yüklesem (gerçi bir kere yükledim telefon siyah ekranda kalmıştı) işe yarar mi
Mİ10T cihazım . sorunsuz çalışıyordu hocam
Benim kamera çalışmıyor .

Deniz D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Link verebilirmisiniz hocam . Bide ben cihaza eng rom yüklesem (gerçi bir kere yükledim telefon siyah ekranda kalmıştı) işe yarar mı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Link verebilirmisiniz hocam . Bide ben cihaza eng rom yüklesem (gerçi bir kere yükledim telefon siyah ekranda kalmıştı) işe yarar mi

Benim kamera çalışmıyor .
rom linki konu başında sadece twrp kısmını anlatmadım. konu başındaki adımları uygularsan çalışacaktır.

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MİUİ 13 STABİL AVRUPA ( MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.2.0.SJDEUXM ) Romunda böyle bir hata alıyorum. Yardımcı olabilecek varmı ?

Deniz D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MİUİ 13 STABİL AVRUPA ( MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.2.0.SJDEUXM ) Romunda böyle bir hata alıyorum. Yardımcı olabilecek varmı ?
eea da o bölüme erişim kapalı olabilir. EU da çalışmaktadır bilgin olsun...

Üst Alt