Soru Mi 10T Pro Dinamik Yenileme Hızını Kapatma (144Hz)

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
Merhaba arkadaşlar,

Poco X3 NFC Forumunda bir arkadaşımız dinamik yenileme hızını kapatıp, ekranın tamamen 144 hertzde çalışmasını sağlamıştı. Bunun gibi bir modlama yöntemiyle Mi 10T Pro'nun dinamik yenileme hızını kapatarak 144 hertz'de çalışmasını sağlamak mümkün müdür?

Ayrıca cihazımın bootloader kilidini açıp ROM yüklemek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz en stabil ve sorunsuz custom ROM nedir?

Teşekkürler.
Endonezya rom ve hindistan romları en çok tercih edilen romlardır.

ayaz64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11t pro
Konular
0
Bendede oluyor mesela youtube vs girince direk 60a düşüyor önceki telefonum mi 10t pro da böyle bişey yoktu şimdi mi 11t pro ya geçtim bazı uygulamalara girince 60a düşüyor hiç çıkmıyor nasıl düzeltebilitim

YasinBayram

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YASİN
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
7
kafeinsiz Dostumun açtığı konuda var : Rehber - MIUI tabanlı romlarda sabit 144 hz ekran yenileme hızı [ROOT]
mıuı13 a12 de denendi çalışıyor . her uygulama 144 gösterior ( SAYILSAL OLARAK AMA HİSSİYATINI DEĞİŞTİRMİCEK ). ben şahsen DFPS kullanmıyorum,sanki bi tık fazla şarj tüketiyor. cihazım mi 10T 8/128 OC 940 MHz . Tekrar kafeinsiz 'e teşekkürler ;);)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Normalde zaten her uygulamada girince 144 gösterir. ama 10 saniye felan ekrana herhangi bir işlem olmadığı zaman FPS düşer (50fps sanırım) .Tekrar dokunduğunda 144 e geri çıkıyor. Sen sürekli 144 istiyorsan paylaştığım konu sana yardım edebilir

Son düzenleme:
Üst Alt