Rom Mi 10T / PRO (apollo) MIUI 14 V14.0.5.0.SJDCNXM

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Beta kullanıcılarına gönderilen son sürüm,recovery üzerinden yüklenebilir , çin sürümü olduğundan çoklu dil desteği yoktur.

Değişiklikler

[Öne Çıkanlar]
MIUI artık daha az bellek kullanıyor ve çok daha uzun süreler boyunca hızlı ve duyarlı olmaya devam ediyor.
Geliştirilmiş sistem mimarisi, güç tasarrufu yaparken hem önceden yüklenmiş hem de üçüncü taraf uygulamaların performansını kapsamlı bir şekilde artırır.
Detaylara verilen önem, kişiselleştirmeyi yeniden tanımlıyor ve onu yeni bir seviyeye taşıyor.
30'dan fazla sahne artık bulutta hiçbir veri depolanmadan ve tüm eylemler cihazda yerel olarak gerçekleştirilen uçtan uca gizliliği destekliyor.
Mi Smart Hub önemli bir yenileme alır, çok daha hızlı çalışır ve daha fazla cihazı destekler.
Aile hizmetleri, en çok değer verdiğiniz kişilerle tüm temel şeyleri paylaşmanıza olanak tanır.

[Sistem]
Android Güvenlik Düzeltme Eki Şubat 2023'e güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.

[Gizlilik koruması]
30'dan fazla sahne artık bulutta hiçbir veri depolanmadan ve tüm eylemler cihazda yerel olarak gerçekleştirilen uçtan uca gizliliği destekliyor.
Şimdi anında tanımak için bir Galeri resmi üzerindeki metni basılı tutabilirsiniz. 8 dil desteklenmektedir.

[Mi AI sesli asistanı]
Mi AI artık sadece bir sesli asistan değil. Tarayıcı, tercüman, çağrı asistanı ve daha fazlası olarak kullanabilirsiniz.
Mi AI, basit sesli komutları kullanarak karmaşık günlük görevleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Cihazınızla iletişim kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Mi AI ile, ister yabancı bir bitki ister önemli bir belge olsun, her şeyi tarayabilir ve tanıyabilirsiniz.
Mi AI, bir dil engeliyle karşılaştığınızda yardıma hazırdır. Akıllı çeviri araçları birden çok dili destekler.
Aramalarla ilgilenmek Mi AI ile çok kolay: istenmeyen aramaları filtreleyebilir veya aramaları sizin yerinize kolayca halledebilir.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]
Ayarlar'da arama artık daha gelişmiş. Sonuçlardaki arama geçmişi ve kategoriler ile artık her şey çok daha net görünüyor.
Cihazınız çok daha fazla kablosuz kart okuyucu türüyle çalışabilir. Artık telefonunuzla desteklenen arabaları açabilir veya öğrenci kimliklerini kaydırabilirsiniz.
Hesabınızdan her çıkış yaptığınızda, bir dahaki sefere tekrar eklemek zorunda kalmadan tüm kartlarınızı cihazda tutmayı seçebilirsiniz.
Wi-Fi sinyali çok zayıf olduğunda mobil veriyi kullanarak bağlantı hızını artırabilirsiniz.

Çoklu dil desteği barındıran xiaomi.eu sürümü de çıkmıştır.

Bilgilendirme
Pilot sürümdür.
Kurulum sırası ve sonrasında doğabilecek sorunlardan dolayı Forumumuz ve Forum yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Paylaşım için teşekkürler. Bu cihaza mı sahipsiniz? Kameranın çalışmadığına dair bilgiler vardı, deneme şansınız oldu mu?

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Paylaşım için teşekkürler. Bu cihaza mı sahipsiniz? Kameranın çalışmadığına dair bilgiler vardı, deneme şansınız oldu mu?
evet mi 10T kullanıyorum, lakin bu sürümleri deneme şansım olmadı,bu sürüm bir kaç saat önce yayınlandı, o açıdan kamera ya da başka bir hata varmıdır yok mudur bişey söyleyemem :)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Gelişticiye yazdım, eğer dedikleri gibi kararlı ise, güzel. Akşam deneyeceğim.

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Aosp rom a alışmıştım tamda. Kamera ve şarj konusu nasıl kullanan biri yorum yaparsa sevinirim. Bide hey Google çalışıyor mu?

Eu stabil için sorularım

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celil123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celil
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Laborant
Konular
0
Çin sürümünü yükledim dün çıktığı gibi. Genel olarak akıcılık çok güzel. Pil konusunda bir iki gün daha şarj döngüsünde kalınca net birşey söylemek mümkün olur sanırım. Onun dışında şuanlık iyi pil durumu güzel gidiyor. Bir takılma donma yaşamadım. Kamera bende miui 13 e göre daha güzel çalışıyor. Eğer eu rom için güzel yorumlar gelirse ona geçmek istiyorum.

gold47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi9T
Konular
0
ARKADAŞLAR Mİ10T PRO KAMERA BULANIK ÇIKIYOR HABERİNİZ OLSUN

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
ARKADAŞLAR Mİ10T PRO KAMERA BULANIK ÇIKIYOR HABERİNİZ OLSUN
Miui 13 de Kamera fix olayı vardı magisk ten yükleniyo. Deneme imkanınız var mı acaba? Eu rom için

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qmuhammedd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 13 T
Meslek
Jandarma
Konular
2
Arkadaşlar Mi 10t pro gayet akıcı ve hızlı Kamerada hiçbir problem yok ön ve arka kamera test edildi. Kimsenin lafına itibar etmeyin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt