MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Normal romlardan farklı mı acaba ? Farklı ise ekran görüntüleri yükler misiniz hocam.

sahintan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MarceLo
Cihazım
Mi 13 Pro
Konular
0
Root ki telefonum gitmrsin diye guncelleyemedim twrp m gitmemesi için nasıl yükleyebilirim ota uzerinden verilen zip i twrp den uzerinden kuramıyor miyiz nasıl kurulur . Kurulduğunda twrp gider mi bu arada IMEI li cihaz mi 10 t 12.5.0.1 yüklü

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Twrp varsa
Root ki telefonum gitmrsin diye guncelleyemedim twrp m gitmemesi için nasıl yükleyebilirim ota uzerinden verilen zip i twrp den uzerinden kuramıyor miyiz nasıl kurulur . Kurulduğunda twrp gider mi bu arada IMEI li cihaz mi 10 t 12.5.0.1 yüklü
Twrp gitmemesi için romu flashladıktan sonra magisk flashlamanız gerekiyor.

sahintan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MarceLo
Cihazım
Mi 13 Pro
Konular
0
Twrp varsa

Twrp gitmemesi için romu flashladıktan sonra magisk flashlamanız gerekiyor.
Peki romu flashladiktan sonra derken 800mb lik olan otadan gelenimi yükleyeceğiz ?? Yoksa sıfırdan 12.5.4 _ 2.9 GB lik dosyayı mi yükleyeceğim

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28

sahintan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MarceLo
Cihazım
Mi 13 Pro
Konular
0
Flood gibi olmasın da
Şimdi rom yukle tamam anladım ota linkindekini indirip yuklicem ama magisk hangi sürümünü tekrar yüklemem lazım ben hiç magiski yuklemedim bana magiskin çalıştığı versiyon linki verebilir misiniz her magisk kalıcı olmuyor Muş

guremanco12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAFİZ
Cihazım
Mi10t
Meslek
Tesisatçı
Konular
13
eğer pubg oynayan biri iseniz güncellenmeyin aşırı derecede pubgde FPS düşüşü oluyor

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Flood gibi olmasın da
Şimdi rom yukle tamam anladım ota linkindekini indirip yuklicem ama magisk hangi sürümünü tekrar yüklemem lazım ben hiç magiski yuklemedim bana magiskin çalıştığı versiyon linki verebilir misiniz her magisk kalıcı olmuyor Muş
Hocam geç gördüm kusura bakmayın. 2.9 GB'lik dosyayı indirip twrpden sadece kuracaksınız. Format data vs. yapmayacağınız için bilgileriniz silinmez. Magisk olarak 21.4 versiyonunu deneyin, olmazsa forumda android 11 için magisk konularına bakın bir konuda vardı.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Hocam geç gördüm kusura bakmayın. 2.9 GB'lik dosyayı indirip twrpden sadece kuracaksınız. Format data vs. yapmayacağınız için bilgileriniz silinmez. Magisk olarak 21.4 versiyonunu deneyin, olmazsa forumda android 11 için magisk konularına bakın bir konuda vardı.
Magisk i internetten sitesinden zip şeklinde indirin. Ota daki güncellemeyi de indirin fakat kurmayın. Cihazı twrp modunda açıp install bölümünde güncellemeyi indirmiş olduğunuz bölümü bulun ve kurun. Ardından twrp den çıkmadan indirmiş olduğunuz Magiski de kurun. Cihazı yeniden başlatıp bekleyin. İlk açılışta 5 bazen 10 dakikaya kadar da beklettiği oluyor. Sabırlı olup bekleyiniz cihazınız açılacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magisk i internetten sitesinden zip şeklinde indirin. Ota daki güncellemeyi de indirin fakat kurmayın. Cihazı twrp modunda açıp install bölümünde güncellemeyi indirmiş olduğunuz bölümü bulun ve kurun. Ardından twrp den çıkmadan indirmiş olduğunuz Magiski de kurun. Cihazı yeniden başlatıp bekleyin. İlk açılışta 5 bazen 10 dakikaya kadar da beklettiği oluyor. Sabırlı olup bekleyiniz cihazınız açılacaktır.
+++ ota değilse burdaki linkten indirin.

Üst Alt