MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

Scheria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
5
Global romlarda google arama ve mesajlaşmayı kaldırıp Mi arama ve mesajlaşma uygulamasını kurabilsem custom rom kullanmam. Bu zamana kadar hep custom romdaydım. Endonezya romuna geçtim bu kadar mı fark eder cihaz. Orta segmentten amiral serisine geçiş oldu desem yeridir. Uygulamaları açma hızı şarjı vs çok çok iyi.
sayın hocam bende global rom kullanıyorum Google arama ve mesajlaşma canımı sıkıyor. Ama farklı bir Roma geçmeye korkuyorum yanlış bir işlem yaparım diye bir de kuracağım rom otomatik güncelleme alsın istiyorum, twrp ile uğraşmak istemiyorum. Endonezya romunda bu dediklerim var mı saygılarımla

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
sayın hocam bende global rom kullanıyorum Google arama ve mesajlaşma canımı sıkıyor. Ama farklı bir Roma geçmeye korkuyorum yanlış bir işlem yaparım diye bir de kuracağım rom otomatik güncelleme alsın istiyorum, twrp ile uğraşmak istemiyorum. Endonezya romunda bu dediklerim var mı saygılarımla
çok şey istiyorsun hocam :D endonezyada kursan eea da kursan güncellemeleri twrp üzerinden yüklemek zorundasın yeni rom kurduğunda. Yanlış bir işlem yapma ihtimalin çok düşük talimatlara uyarsan. hangi romu istiyorsan sitede aratabilir ve bulabilirsin. twrp üzerinden kurulum konusu da mevcut.

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Eea/global/endonezya 3 unude kullandim 1 hafta içinde. Eea ile global arasinda çok fark goremedim. Şuanda bu 12.0.4 geliştirilmiş olan globaldeyim. Bu 3 romdan sadece global olanda VoWifi çalişiyor. Eea ve endonezyada VoWifi çalişmiyor arkadaşlar root yapip işlem yapmadikça, bende o işlerle ugraşmak istemedigimden buna geçtim. Endonezya romda VoWifi çalişirsa direk ona geçicem. Hertürlü hepsinden iyi endonezya.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Eea/global/endonezya 3 unude kullandim 1 hafta içinde. Eea ile global arasinda çok fark goremedim. Şuanda bu 12.0.4 geliştirilmiş olan globaldeyim. Bu 3 romdan sadece global olanda VoWifi çalişiyor. Eea ve endonezyada VoWifi çalişmiyor arkadaşlar root yapip işlem yapmadikça, bende o işlerle ugraşmak istemedigimden buna geçtim. Endonezya romda VoWifi çalişirsa direk ona geçicem. Hertürlü hepsinden iyi endonezya.
EEA ya enhaced gelse de kurtulsak ya

Scheria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
5
çok şey istiyorsun hocam :D endonezyada kursan eea da kursan güncellemeleri twrp üzerinden yüklemek zorundasın yeni rom kurduğunda. Yanlış bir işlem yapma ihtimalin çok düşük talimatlara uyarsan. hangi romu istiyorsan sitede aratabilir ve bulabilirsin. twrp üzerinden kurulum konusu da mevcut.
yani hocam, globalden başka Roma geçersem güncelleştirmeleri mecbur twrp ile mi yapacağım? Bilgisayarım olmadığı için sıkıntı yaratır dedim. Bilgisayarım olsa hiç üşenmem yapardım Stoya hocamızın videolarını izleyip.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
yani hocam, globalden başka Roma geçersem güncelleştirmeleri mecbur twrp ile mi yapacağım? Bilgisayarım olmadığı için sıkıntı yaratır dedim. Bilgisayarım olsa hiç üşenmem yapardım Stoya hocamızın videolarını izleyip.
Evet mecbur TWRP ile kurmak zorundasın. Güncellemeler ota da gözükür fakat mb boyutunda. Temiz olmaz. TWRP ile kurulumu yapın

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Hocam global romda sorun olmaz. İlk kurulumda twrpden yaparsınız. Sonra twrp kaldırıp otomatik güncellemeleri alabilirsiniz. Global romlarsa sorun olmaz.

mustafaoganli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
merhaba mi 10t pro global cihazımda 12,5,2 sürümü var ve kamera pro modu çalışmıyor bu güncelleme ile düzelir mi bilginiz var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba mi 10t pro global cihazımda 12,5,2 sürümü var ve kamera pro modu çalışmıyor bu güncelleme ile düzelir mi bilginiz var mı

Üst Alt