MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
1.5 yıldır adam gıbı yazılım arıyotum hala bulamadım donanım ömür boyu kullanılabilir ama yazılımdan dolayı maalesef 1.5 senede çöp oluyor cihaz

Kesinlikle katılıyorum. Xiaomi kullanıcı için değil cebi için çalışmaya başladı. O kadar fazla model var ki, maalesef cihazlara bazen güncelleme göndermeyi bile unutuyor. Sırf stok romlara neden 5-6 tane ülkeye ait rom çıkartıyor belirsiz. Çin ve Global de geç

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Kesinlikle katılıyorum. Xiaomi kullanıcı için değil cebi için çalışmaya başladı. O kadar fazla model var ki, maalesef cihazlara bazen güncelleme göndermeyi bile unutuyor. Sırf stok romlara neden 5-6 tane ülkeye ait rom çıkartıyor belirsiz. Çin ve Global de geç
Bende o nedenle samsung tarafına gecmeyi düşünüyorum

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
miui 13 görsel olarak pek bir değişiklik sunmuyor ancak ben beğendim. miui 13 çıktığından beri eu beta kullanıyorum gerçekten bu sefer akıcı olmuş sanırım uzun süren geliştirme dönemi ile arka planda kalan ve gereksiz olan, miui'yi hantallaştıran kodlar da sanırım çıkarılmış sistemden.

Üst Alt