İnceleme Mi 10T Pro Alacaklar Aman Dikkat!

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
msonbasaran, Bu fiyata garantili olur mu drunk~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Haklı olduğunuz bir konuda neden üslubunuzu bozarak haksız duruma düşmeye çalıştığınızı anlamakta gerçekten zorlanıyorum...

Konu içerisindeki argo içeren mesajlar kaldırılmış/düzenlenmiş, mesaj sahiplerine forum kurallarımız gereği cezai yaptırımlar uygulanmıştır. Lütfen forumumuzda yazarken kullandığınız dile ve kelimelere dikkat ediniz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Sorun fiyatta bence...

3000₺ verince o kadar kusur kadı kızında da olur diyerek görmezden gelinebiliyor.

7000₺ verince böyle salak saçma hatalar adamın içine oturuyor doğal olarak. Çözüm de var ama bu sefer de garanti gidecek diye çözülemiyor. Gerçekten sinir bozucu bir durum. Geçmiş olsun...

Eğer ben sizin yerinizde olsaydım elimdeki garantili telefonu iade etmeye çalışır, edemezsem ikinci el olarak satar ve garantisizini alırdım. Endonezya rom yükler keyifle kullanmaya devam ederdim. Hem param cebimde kalırdı hem de böyle saçma sorunlarla uğraşmazdım.

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
Sorun fiyatta bence...

3000₺ verince o kadar kusur kadı kızında da olur diyerek görmezden gelinebiliyor.

7000₺ verince böyle salak saçma hatalar adamın içine oturuyor doğal olarak. Çözüm de var ama bu sefer de garanti gidecek diye çözülemiyor. Gerçekten sinir bozucu bir durum. Geçmiş olsun...

Eğer ben sizin yerinizde olsaydım elimdeki garantili telefonu iade etmeye çalışır, edemezsem ikinci el olarak satar ve garantisizini alırdım. Endonezya rom yükler keyifle kullanmaya devam ederdim. Hem param cebimde kalırdı hem de böyle saçma sorunlarla uğraşmazdım.
Ağzınıza sağlık ama anlatamıyorum, adam almış 3000 ne harika diyor o fiyata bende alsam ses çıkarmam, 6700 tl para saydım

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ağzınıza sağlık ama anlatamıyorum, adam almış 3000 ne harika diyor o fiyata bende alsam ses çıkarmam, 6700 tl para saydım
Çok para hocam haklısınız... Ama 3000 liraya alan arkadaşlarımıza da kızmayın. Onların verdikleri paraya göre de telefon muhteşem sayılır :)

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
Çok para hocam haklısınız... Ama 3000 liraya alan arkadaşlarımıza da kızmayın. Onların verdikleri paraya göre de telefon muhteşem sayılır :)
Kızmıyorum tabiki ama onlar beni anlamıyor

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
Arkadaşlar ben hata yaptım siz dikkatli olun telefon alırken dikkat edin, inanın redmi note 7 fiyatına göre bundan daha iyiydi!!!

1-Arka kamera video çekimi berbat, 60fps sanki 30fps gibi takıla takıla çekiyor
2-3.5mm jak olmaması çok kötüymüş
3-Parmak izi okuyucu power tuşunda olması sıkıntı, cebime koyarken parmağıma denk geliyor ve hep açılıyor
4-Yakınlık Sensör hatası asla çözülemeyecek bir durum, ultrasonic sensör gibi salak bir sensör koymuşlar
5-Hoparlörden ses dinlediğinizde arka kısımda çok fazla titreşim oluyor
6-Ekran koruyucu çok kötü, en ufak darbede çiziliyor ve eziliyor
7-Arama yapma ve mesajlaşma uygulaması eskisi gibi xiaominin değil ve google'n kini kullanıyor, tek kelimeyle berbat
8-108 megapiksele sakın aldanmayın, iphone'nun 12 megapikselinden hiçbir farkı yok
Sen telefon kullanma kardeş adamlar yazmış jak girişi yok diye parmak izi power tusunda diye derdin miui arama mesajlaşma ise Endonezya romu kullan onda mevcut mi t pro kullanıyorum dediğin sorunlar ben de yok sen ilk önce bı araştır neyin ne olduğunu öyle karar ver 10 numara telefon valla ben çok memnunum bu telefona geçtim geceli prizin yerini unuttum arkadaşım 11 pro Max kullanıyor oyun oynuyoruz telefon ateş gibi oluyor Kasım kasım kasılıyor benim telefonda tık yok uzun lafın kısası sen git 3310 kullan

Üst Alt