İnceleme Mi 10T Pro Alacaklar Aman Dikkat!

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
Arkadaşlar ben hata yaptım siz dikkatli olun telefon alırken dikkat edin, inanın redmi note 7 fiyatına göre bundan daha iyiydi!!!

1-Arka kamera video çekimi berbat, 60fps sanki 30fps gibi takıla takıla çekiyor
2-3.5mm jak olmaması çok kötüymüş
3-Parmak izi okuyucu power tuşunda olması sıkıntı, cebime koyarken parmağıma denk geliyor ve hep açılıyor
4-Yakınlık Sensör hatası asla çözülemeyecek bir durum, ultrasonic sensör gibi salak bir sensör koymuşlar
5-Hoparlörden ses dinlediğinizde arka kısımda çok fazla titreşim oluyor
6-Ekran koruyucu çok kötü, en ufak darbede çiziliyor ve eziliyor
7-Arama yapma ve mesajlaşma uygulaması eskisi gibi xiaominin değil ve google'n kini kullanıyor, tek kelimeyle berbat
8-108 megapiksele sakın aldanmayın, iphone'nun 12 megapikselinden hiçbir farkı yok

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Arkadaşım senin amacın ne anlamak istiyorum. Sürekli aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun. Memnun değilsen sat elindekini yeni bir cihaz al.

1- Düz 10T kullanıyorum 4K 60 fps video kaydı yapıyorum ve hiçbir sorun yok.
2- 3,5 mm jack olmadığı her yerde yazıyor zaten. İhtiyacın varsa baştan düşünecektin.
3- Parmak izi sensörünün yeri de bilinen bir tasarım özelliği ben çok memnunum.
4- 12.5.4 EEA kullanıyorum sensör sorunu falan yaşamıyorum.
5- Komik gerçekten.
6- Aşırı komik.
7- Yasalar ve anlaşmalar bunu gerektiriyor. Xiaomi ile alakalı değil.
8- O halde iphone alın.

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Arkadaşım senin amacın ne anlamak istiyorum. Sürekli aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun. Memnun değilsen sat elindekini yeni bir cihaz al.

2- 3,5 mm jack olmadığı her yerde yazıyor zaten. İhtiyacın varsa baştan düşünecektin.
5- Komik gerçekten.
6- Aşırı komik.
8- O halde iphone alın.
+1

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

5- Komik gerçekten.
6- Aşırı komik.
8- O halde iphone alın.
Parmak izi yeri bk gibi, satma şansım olsa zarar etmesem anında satar kurtulurum, sensör sorunu yaşamayan tek kişi sensin sanırım git xiamoi mağazasına şikayet edenle dolu, komik olan ne anlamadım, taktıkları ekran koruyucu streç film gibi, iphone alsam zaten alırdım, ben android seviyorum, 7000tl para verdiğim cihazın övülen cihazın bk gibi özelliklerinden bahsediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5- Komik gerçekten.
6- Aşırı komik.
8- O halde iphone alın.
Ayrıca senin cihazın 10t ben pro kullanıyorum sende o sorunlar olmayabilir

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Parmak izi yeri bk gibi, satma şansım olsa zarar etmesem anında satar kurtulurum, sensör sorunu yaşamayan tek kişi sensin sanırım git xiamoi mağazasına şikayet edenle dolu, komik olan ne anlamadım, taktıkları ekran koruyucu streç film gibi, iphone alsam zaten alırdım, ben android seviyorum, 7000tl para verdiğim cihazın övülen cihazın bk gibi özelliklerinden bahsediyorum

Ayrıca senin cihazın 10t ben pro kullanıyorum sende o sorunlar olmayabilir
Siz şu cihazı bir güncelleyin önce.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Formun satış bölümünden telefonunuzun fotoğrafları ni paylaşarak satmayı deneyebilirsiniz almadan önce arastirmamisiniz anlaşılan

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Bir umutla güncelledim zaten, ama yine aynı, telefonla konuşamıyorum bile sensör bir görüyor bir görmüyor, o ultrasonic sensörü soksunlar bi taraflarına nerden çıkardılarsa, note 8 den beri milletin anasını ağlattılar.
Sensör görmez zaten bu sensör kulağa getirip götürme hareketini algılarken önünü kontrol ediyor. Telefonu kulağa götürüp getirerek sorun mu yaşıyorsunuz şimdi siz?

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sensör görmez zaten bu sensör kulağa getirip götürme hareketini algılarken önünü kontrol ediyor. Telefonu kulağa götürüp getirerek sorun mu yaşıyorsunuz şimdi siz?
Ben redmi note 5, 6 ve en son 7 kullandım hiçbirisinde en ufak sorun yaşamadım, arama sırasında twlefon kulağıma götürdüğümde bazen kapanıyor bazen kapanmıyor ve olmadık yerlere tıklanıyor konuşurken ve bu sorunu yaşayan o kadar çok kişi var ki tek sebebi de kullandıkları sensör harwkete duyarlı bazen harwketi algılamıyor çok araştırdım ve çözümü yok mağazaya geri götürdüm 3 kişi daha aynı telefondan sırada bekliyordu geri döndüm diğer sorunlar zaten ayrı kısacası berbat bir telefon alacak telefonun tek iyi yanı şarjı, 108 megapiksel kameraymış falan hepsi hikaye

Formun satış bölümünden telefonunuzun fotoğrafları ni paylaşarak satmayı deneyebilirsiniz almadan önce arastirmamisiniz anlaşılan
Almadan önce videoları seyrettim teknik özelliklerine aldandım malesef forumlara girip bakmak lazımmış

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Ben redmi note 5, 6 ve en son 7 kullandım hiçbirisinde en ufak sorun yaşamadım, arama sırasında twlefon kulağıma götürdüğümde bazen kapanıyor bazen kapanmıyor ve olmadık yerlere tıklanıyor konuşurken ve bu sorunu yaşayan o kadar çok kişi var ki tek sebebi de kullandıkları sensör harwkete duyarlı bazen harwketi algılamıyor çok araştırdım ve çözümü yok mağazaya geri götürdüm 3 kişi daha aynı telefondan sırada bekliyordu geri döndüm diğer sorunlar zaten ayrı kısacası berbat bir telefon alacak telefonun tek iyi yanı şarjı, 108 megapiksel kameraymış falan hepsi hikaye

Almadan önce videoları seyrettim teknik özelliklerine aldandım malesef forumlara girip bakmak lazımmış
Burada yorum yapan kişilerin çoğu sizin telefonunuza sahip ve genel olarak bu kadar sorun yaşayan daha görmedim ben. Madem satmak istemiyorsunuz BL kilidi açıp eu roma geçin. EU romda hem miui arama ve mesajlaşma uygulaması var hem de yakınlık sensörü devre dışı bırakılabilir.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23

Ders olsun fakat elektronik birazda şans işi övüle övüle bitirilemeyen cihazlarda bile birçok problem olabiliyor satmak da istemiyorsanız kötülemek yerine (zaten bu sorunları herkes biliyor) çözüm arayıp arastirsaniz daha verimli kullanabilirsiniz

Üst Alt