Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Google hesaplarıma her giriş yaptığımda önceden redmi k30s ultra uyarısı alırken artık "Google pixel" cihazdan oturum açma uyarısı alıyorum , ayrıca wi-fi kullanımda 11 saat ekran süresi aldım ve halen yüzde 40 batarya var iken, bu sürümde her ne yaptılarsa artık...

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
29.09.2021 güncellemesi

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
21.10.13 güncellemesi

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

Sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Ekim 2021'e Güncellendi

UYARI: Kamera, Mi 10T Pro'da düzgün çalışmıyor. Mi 10T Pro'nuz varsa bu sürüme yükseltme yapmanızı önermiyoruz. Redmi K30S Ultra / Mi 10T kamera iyi çalışıyor.

15 Eylül'den itibaren Mi 11, Mi 11 Pro / Ultra, Redmi K40 Pro / + / Mi 11i, Mi 11 Lite 5G, Mi 10S ve POCO F3 / Redmi K40 haftalık ROM'ları Android 12 testleri nedeniyle askıya alındı.

27 Kasım'dan itibaren şu cihazlar için Beta ROM olmayacak: Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T / Redmi K20, Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro, Mi 9 Lite / Mi CC9, Mi 9 Pro 5G, Redmi Note 8 ...

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
21.10.13 güncellemesi

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

Sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Ekim 2021'e Güncellendi

UYARI: Kamera, Mi 10T Pro'da düzgün çalışmıyor. Mi 10T Pro'nuz varsa bu sürüme yükseltme yapmanızı önermiyoruz. Redmi K30S Ultra / Mi 10T kamera iyi çalışıyor.

15 Eylül'den itibaren Mi 11, Mi 11 Pro / Ultra, Redmi K40 Pro / + / Mi 11i, Mi 11 Lite 5G, Mi 10S ve POCO F3 / Redmi K40 haftalık ROM'ları Android 12 testleri nedeniyle askıya alındı.

27 Kasım'dan itibaren şu cihazlar için Beta ROM olmayacak: Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T / Redmi K20, Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro, Mi 9 Lite / Mi CC9, Mi 9 Pro 5G, Redmi Note 8 ...
Mi 9 serisinin sonuna gelindi vay be. Seneye aynı şey mi 10 serisi içinde olacak. Bu cihazlar bu kadar erken terk edilmeyi hak etmiyor ya. Teneke 6s ler bile güncelleme alıyor biraz örnek alsalar keşke.

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
Mi 9 serisinin sonuna gelindi vay be. Seneye aynı şey mi 10 serisi içinde olacak. Bu cihazlar bu kadar erken terk edilmeyi hak etmiyor ya. Teneke 6s ler bile güncelleme alıyor biraz örnek alsalar keşke.
Sorma hocam bir de keşke yazılımsal olarak gelişseler canım yanmayacak mi 8 kullandım bildirim problemi yaşıyorum mi 10 kullanıyorum gene aynı devam ediyor problem. Androidden vazgeçmek istemiyorum ama sırf şu dedikleriniz yüzünden ve stabilite yüzünden can sıkıyor.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Sorma hocam bir de keşke yazılımsal olarak gelişseler canım yanmayacak mi 8 kullandım bildirim problemi yaşıyorum mi 10 kullanıyorum gene aynı devam ediyor problem. Androidden vazgeçmek istemiyorum ama sırf şu dedikleriniz yüzünden ve stabilite yüzünden can sıkıyor.
10t yi ilk aldığımda (7-8 ay önce) o kadar mutluydum ki ne ararsan var telefonda. 1 ay sonra fikirlerim değişmeye başladı Allah tan son güncellemeler ile toparladı ama yetmez. Donanımın hakkını veremiyor hala. Nasıl bir arayüz ise en iyi telefonu bile patates ediyor. Bu adamlar gerçekten kör mü yoksa biz telefon kullanmayı falan mı bilmiyoruz. Herkes çin romundan övgüyle bahsediyor bu adamlar çin dışına önem vermiyor anladığım kadarıyla. Bu telefon artık son xiaomi telefonum bundan sonra işim olmaz.

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
10t yi ilk aldığımda (7-8 ay önce) o kadar mutluydum ki ne ararsan var telefonda. 1 ay sonra fikirlerim değişmeye başladı Allah tan son güncellemeler ile toparladı ama yetmez. Donanımın hakkını veremiyor hala. Nasıl bir arayüz ise en iyi telefonu bile patates ediyor. Bu adamlar gerçekten kör mü yoksa biz telefon kullanmayı falan mı bilmiyoruz. Herkes çin romundan övgüyle bahsediyor bu adamlar çin dışına önem vermiyor anladığım kadarıyla. Bu telefon artık son xiaomi telefonum bundan sonra işim olmaz.
Valla komple beni de özetlemişsiniz. Daha az önce başıma gelen şey de şu telefonun ekranını açar açmaz 2-3 tane uygulamadan art arda push bildirimleri düşmeye başladı bütün ayarlar da açık halbuki. Dediğiniz gibi bundan sonra işim olmaz satabilsem de satacağım yani.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Valla komple beni de özetlemişsiniz. Daha az önce başıma gelen şey de şu telefonun ekranını açar açmaz 2-3 tane uygulamadan art arda push bildirimleri düşmeye başladı bütün ayarlar da açık halbuki. Dediğiniz gibi bundan sonra işim olmaz satabilsem de satacağım yani.
Satılır hocam ama yani yok parasına gider. Şu telefona şuan 3000 tl bile vermezler ben 4000 tl verip almıştım. (yurtdışı 8\128) Geçen bir haber sitesinde gördüm miui 13 görsel olarak yenilik çok az getirecekmiş genelde sistemi optimize edecekmiş. Gerçekten böyle birşey olursa yani gene çöp bir yazılım geliyor. Şu tanıtım zamanını merakla bekliyorum. Umarım birşeyler düzelir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Güncelleme :

21.10.20 :

Changelog
New - Android 12 update [Mi 11, Mi 11 Pro/Ultra, Mi 11i/Redmi K40 Pro/+, Mi 11 Lite 5G, POCO F3/Redmi K40, Mi 10S]
New - Xiaomi.eu weekly ROM release for Xiaomi Civi (mona)
New - Memory extension feature [Redmi K30, Mi CC9 Pro/Mi Note 10/Pro]
Optimization - ROM packages should be smaller now

Gallery
New - New filters: Agave, Navy, Pearl, Powder, Holiday, Oxygen, Mint, Citrus

Because TWRP doesn't work with Android 12, the update needs to be flashed in Fastboot mode. Download the ZIP package, unpack it and run update script (without formatting data if you're moving from Android 11 xiaomi.eu ROM or with format data if you're flashing it first time).

Warning: Camera doesn't work properly on Mi 10T Pro. We don't recommend upgrading to this version if you own Mi 10T Pro. Redmi K30S Ultra/Mi 10T camera works fine.
Due to the Android 12 upgrade, Xiaomi MIX 4 weekly ROM releases will be temporarily suspended starting from 25 October.
Starting from 27 November there will be no Beta ROMs for following devices: Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T/Redmi K20, Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro, Mi 9 Lite/Mi CC9, Mi 9 Pro 5G, Redmi Note 8.

Known Android 12 issues:
* For some users Wi-Fi issues (randomly disconnect and won't connect back until Wi-Fi is turned off and on again) [Known MIUI China issue]
* Privacy mark on the status bar cannot be turned off [Known MIUI China issue]
* For some users sometimes unlocking device can lead to a blackscreen, turn screen on/off and unlock again will fix it, and sometimes lead to System UI crash [Known MIUI China issue]
* For some users clear recent apps may sometimes lead to soft reboot [Reported by CN users, unaddressed by the development team (UI)]
* For some users SMS app may crash (You can install Textra app as replacement)

This changelog doesn't mention all changes made by Xiaomi.eu or Xiaomi.

Üst Alt