MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJDMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
4 sene iOS kullandıktan sonra geri dönüş yapmıştım Android'e. Durumun böyle olduğunu bilseydim ya hiç dönmezdim ya da garantili cihaz almazdın

4 sene iOS kullandıktan sonra geri dönüş yapmıştım Android'e. Durumun böyle olduğunu bilseydim ya hiç dönmezdim ya da garantili cihaz almazdım.
Ne diyeyim hocam keşke araştırma yaparak alsaydıniZ şöyle bir tahminde bulunayım bu rom root vs yapan sitedeki üyelerin % 50 si en az yurt dışı cihaz kullanıyordur

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
4 sene iOS kullandıktan sonra geri dönüş yapmıştım Android'e. Durumun böyle olduğunu bilseydim ya hiç dönmezdim ya da garantili cihaz almazdım.
Teknoloji hocam şans bazen 300 cihaz sattım 2 arızalı çıktı

Ulsakts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş aktaş
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Selam arkadaşlar bugün indirdim bu güncellemeyi yalnız bahsi geçen 12.5 güncellemesi değil sanırım bu güncelleme doğru mudur bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
Selam arkadaşlar bugün indirdim bu güncellemeyi yalnız bahsi geçen 12.5 güncellemesi değil sanırım bu güncelleme doğru mudur bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden
12.5 değil hocam Android 11 geldi cihazlara

Magne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
MI10T PRO
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Pırıl pırıl çalışan cihazı bu güncellemeyi yükleyerek berbat etmenin pişmanlığı ve üzüntüsü içindeyim.

* downmi üzerinden önceki sürümü indirip telefon üzerinden güncellemeye çalıştım ancak doğal olarak rom düşürülemez uyarısı aldım. Denediğim dosya : miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.19.0.QJDEUXM_05fc55b386_10.0.zip

* En büyük sorunum uygulamalarda. Kendi dosya yöneticisi dahil bir çok uygulama ilk açılıp kapatıldıktan sonra crash olup kapatıyor kendisini 1 saniye içinde. Uygulama verilerini silip yeniden açtığımda uygulama çalışıyor ancak yine ikinci çalıştırmada aynı durum. Önceki mesajlarda yazılan bildirim vb saçmalıklara girmiyorum bile.

Cihazımı ikinci el, garantisi olmayanlardan (sanırım repair deniliyor) almıştım. Ben bundan önce kullandığım sürüme dönmek istiyorum. En kısa ve temiz yoldan bunu nasıl yapabilirim?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Magne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
MI10T PRO
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Pırıl pırıl çalışan cihazı bu güncellemeyi yükleyerek berbat etmenin pişmanlığı ve üzüntüsü içindeyim.

* downmi üzerinden önceki sürümü indirip telefon üzerinden güncellemeye çalıştım ancak doğal olarak rom düşürülemez uyarısı aldım. Denediğim dosya : miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.19.0.QJDEUXM_05fc55b386_10.0.zip

* En büyük sorunum uygulamalarda. Kendi dosya yöneticisi dahil bir çok uygulama ilk açılıp kapatıldıktan sonra crash olup kapatıyor kendisini 1 saniye içinde. Uygulama verilerini silip yeniden açtığımda uygulama çalışıyor ancak yine ikinci çalıştırmada aynı durum. Önceki mesajlarda yazılan bildirim vb saçmalıklara girmiyorum bile.

Cihazımı ikinci el, garantisi olmayanlardan (sanırım repair deniliyor) almıştım. Ben bundan önce kullandığım sürüme dönmek istiyorum. En kısa ve temiz yoldan bunu nasıl yapabilirim?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar Yardım - Uygulama kasası sürekli sürekli duruyor hatası konudaki gibi Android System Webview güncellemesini yaptım ve sorunlar çözülmüş gibi görünüyor. Şimdilik her şey normal gibi. Dün gece tüm uygulamaları güncellemiştim bu güncelleme yoktu, sanırım bu ROM güncellemesinden sonra ortaya çıkmış. Herkese kolay gelsin.

Ulsakts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş aktaş
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Arkadaşlar Yardım - Uygulama kasası sürekli sürekli duruyor hatası konudaki gibi Android System Webview güncellemesini yaptım ve sorunlar çözülmüş gibi görünüyor. Şimdilik her şey normal gibi. Dün gece tüm uygulamaları güncellemiştim bu güncelleme yoktu, sanırım bu ROM güncellemesinden sonra ortaya çıkmış. Herkese kolay gelsin.
Aynı sorun bende de mevcut dün güncelleme yapmıştım herhangi bi sıkıntı yoktu bugün sorun yaşamaya başladım çözümü deneyip ben de deneyimlerimi yazarım kolay gelsin

Ulsakts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş aktaş
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut dün güncelleme yapmıştım herhangi bi sıkıntı yoktu bugün sorun yaşamaya başladım çözümü deneyip ben de deneyimlerimi yazarım kolay gelsin
Webview güncellemesiyle sorunum çözüldü şimdilik ama dünya genelinde xiaomiden bağımsız olarak tüm android cihazlarda son güncellemeden sonra bu sıkıntı yaşandığı yeni güncelleme beklendiği yönünde haberler mevcut

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
Mi10 t cihazıma ota dan güncelleme geldi android 11 için , yorumlara bakıp yüklemeden vazgeçtim. Webwiew hatası dünya geneli android cihazlarda olmuş play Store'dan güncelleme yapınca hata gitti.İnşallah daha iyi bir rom sunarlar.
burda haberi de yapılmış.

Son düzenleme:
Üst Alt