MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro - Global Kararlı Rom V12.0.11.0.QJDMIXM İndirme Bağlantıları

timeof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi K20pro
Konular
0
Merhabalar
Mi 10T Pro 12.1.2 gelen güncelleme tamamen sorunlumu yoksa bnm cihazdami öle önceki sürümü çok iyiydi ama suanki batarya sorunu isinma sorunu gelen aramalara cvp veremiorum gelen aramaların isimleri görünmüyor takılmalar oluştu kamerada yansımalar oluştu telefondan soğuttu öneriniz nedir ne yapmam lagzim

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
Merhabalar
Mi 10T Pro 12.1.2 gelen güncelleme tamamen sorunlumu yoksa bnm cihazdami öle önceki sürümü çok iyiydi ama suanki batarya sorunu isinma sorunu gelen aramalara cvp veremiorum gelen aramaların isimleri görünmüyor takılmalar oluştu kamerada yansımalar oluştu telefondan soğuttu öneriniz nedir ne yapmam lagzim
Garanti var mı

eTiKeT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E.
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
1
Bende de maalesef şarj sorunu var
Hocam yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal, yazılımla ilgili bu tarz problemler hep var bu markanın ama ne yapalım ben de bu cihazdan kullanıyorum fiyat performans olarak iyi hani bu paraya bu kadar oluyor diyorum yani. Mesela Android 11 e geçenler yabancı forumlarda 144hz'de problem olduğunu söylüyor, sürekli bir şey çıkıyor yani

Murphy21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi pro
Konular
14
Hocam yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal, yazılımla ilgili bu tarz problemler hep var bu markanın ama ne yapalım ben de bu cihazdan kullanıyorum fiyat performans olarak iyi hani bu paraya bu kadar oluyor diyorum yani. Mesela Android 11 e geçenler yabancı forumlarda 144hz'de problem olduğunu söylüyor, sürekli bir şey çıkıyor yani
Eu romlar dan herkes çok memnun hocam. Bence kilit başvurusu yaptım onu bekliyorum. İlginç tarafı şu herkeste aynı sorun var. Bende de sadece şarj hızlı bitiyor

eTiKeT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E.
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
1
Eu romlar dan herkes çok memnun hocam. Bence kilit başvurusu yaptım onu bekliyorum. İlginç tarafı şu herkeste aynı sorun var. Bende de sadece şarj hızlı bitiyor
Şarj olayı bu son güncelleme ile bende de var hocam hızlı düşüyor, ben telefonu ilk aldığımda yurtdışı cihaz benimki 12.0.6.0 QJDEUVF rom mevcuttu iki gün bu şekil kullandım, yakınlık sensörü problemi bu romdada vardi, Xiaomi topla ile kilidi açmadan normal global Roma geçtim, geçer geçmez hemen cihazdaki aşırı şarj düşüşünü fark ettim ben de kilit başvurusunda bulundum Perşembe günü ben de eea android 11e gecicem Bir de onu deniyim bakalım

oelby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
Bu Mi 10T PRO neden bazı cihazlar QJDMIXM böyle bazıları RJDMIXM harfi ile başlıyor ve RJDMIXM harfi ile başlayan güncelleme alıyor bu QJDMIXM neden 12.5.2 güncelleme almıyor ve nasıl RJDMIXM yapılır??

Üst Alt