MIUI 12.5 Mi 10T / Mi 10T Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Uzun yıllar sonra denediğim global EEA rom gerçekten beni şaşırttı.
Yıllar önce xiaomi aldığımızda telefonun dilini tr yapmak için kurduğumuz eu romlar sonrasında global'e göre fazla özellik sunuşu.
sonra global betanın kalkmasıyla sadece çin betanın kalması ve eu betanın her hafta güncelleme vererek yeniliklere erken ulaşmamız ve eskiden çok stabil romlar şahsım adına beni çezbeden şeylerdi eu romlar için.
ve 5-6 senedir hangi xiaomi cihazı alsam direk bl başvurusu yapar hiç düşünmeden eu beta yüklerdim. Tabi zamanla altarnatiflerde çıktı miui rom, revos- oneos- masik vb bir süre sonra bu bir hastalık oldu romdan roma atladım.
uzun senelerde hiç bir sıkıntı yaşamadım keyifte verdi.
ama son 2 cihazımda custom romlarda büyük sorunlar yaşadım heleki note 10 pro da sorunlar sinsiresi bir türlü bitmedi stabil bir romla karşılaşmak gerçekten çok güçtü bir sinir ile sattım mi10t pro aldım.
cihazı aldıktan sonra yine hemen bl kilidini açıp eu ya geçtim sonrasında oneos denedim hepsinde bir sııkıntı varda o eskide miui arayüzünden eser yoktu not olarak sunuda söyliyim android 10 da nispeten herşey daha güzeldi.
forumda okuyordum sürekli globalde kamera daha iyi şöle iyi böle iyi diye ön yargılıydım global için ama daha fazla kayıtsız kalamadım ve yükledim.
tamam globalde mükemmel değil ufak tefek hatalar var ama kendi nezlimde eu ya 10 basar heleki batarya performansında 2 ye katlar.
şunuda sölemeden edemiyeceğim bunlar benim deneyimlerim deneyimler kişiden kişiye cihazdan cihaza oparetörden operotör e değişir.
rom içinde detaylı bir kaç şey daha söliyecek olursam batarya süresi muhazzam eu betada ortalama son güncelemelerde 6 saat aliyordum suan 5 saat şarjım yüzde 50 de.
kamera için yorum yapmak için erken ama note 10 prodan sonra zaten hiç bir zaman tatmin etmedi beni kamera.
akıcılık'da mükemmel değil ama custom miui romlardan önde.
ve şöyle bitiriyim gecenlerde çin beta yı yükledim denedim gerçekten mükemmeldi herşey ama o akışlanlık eu da yok artık.
romlardan şikayetci olan arkdaşların global'i deneyimlemeleri güzel olur benim gibi ön yargılı olmayın :)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

nalpaguttx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 10
Konular
4
Fastboot gelmiş şimdi kuracağım . Başka deneyen arkadaşlar var mı yorumlarınız nelerdir?

Deepnesssss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Herkes soru sormuş cevap veren yok

Shadylow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 10T pro
Konular
0
Şarj sorunu var galiba çok hızlı tüketiyor . Yarım saatte %9

Shadylow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 10T pro
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_20210618_092407.jpg
    IMG_20210618_092407.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 19

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Umarım dediğin gibi olur .
Bir de bu normal mi 12.1.5 sürümünde 90hz %22 civarı tüketme yapıyordu şu an çok artış oldu .
Normal mi bilemiyorum hocam. Bendeki değerler bu şekilde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
İçine tükürem indirdim dalgınlığa denk geldi twrp kilitledim cihaz hafızasını görmüyor şimdi akşam flash tool ile uğraş dur:@:@:@:@

Üst Alt