Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Mi 10 T cihazıma yeni geçiş yaptım. Açıkçası çok fazla rom deneyecek vaktim yok. Yarın bootloader kilidim açılıyor. Size bu miui 12.5 güncel stabil sürümü iş görür mü? Kullanan arkadaşların tavsiye ve önerileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

marjinalist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun alp
Cihazım
xiaomi
Konular
3
Daha önce mi6 kullanıyordum. O cihazda birçok rom denedim ve eu stabilde karar kılıp uzun süre onu kullandım. Mi 10t alınca global stabili denemeden direk eu stabil kurdum. Alışkın olduğum için bunu kullanıyorum. Sade ve güzel. Ama diğer romlar daha iyi olabilir. Tabi daha iyiden beklenti ne? Şu an telefon gayet akıcı herseyi sorunsuz çalışıyor. Belki başka romda daha iyi ekran süresi alınabilir. Bilemiyorum.

patates5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Mi 10T 8/128
Meslek
İhracat Sorumlusu
Konular
5
Eu romların hepsi yavaş geliyor bana. Global eea daha hızlı.
kesinlikle katılıyorum,örnek olarak ayarlar'a girerken bile yavaş giriyor yani menü gelmeden önce beyaz bir ekran görünüyor ondan sonra menü geliyor.
Ama global romlarda öyle bir problem yok, ayarlar'a dokunur dokunmaz anında açılıyor...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
kesinlikle katılıyorum,örnek olarak ayarlar'a girerken bile yavaş giriyor yani menü gelmeden önce beyaz bir ekran görünüyor ondan sonra menü geliyor.
Ama global romlarda öyle bir problem yok, ayarlar'a dokunur dokunmaz anında açılıyor...
Pil optimizasyonu ile de alakalı olabilir. Global rom bir çok uygulamayı hızlı çalıştırmak için hazırda bekletirken custom romlar direkt kapatıyor.

patates5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Mi 10T 8/128
Meslek
İhracat Sorumlusu
Konular
5

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Mi 10 T cihazıma yeni geçiş yaptım. Açıkçası çok fazla rom deneyecek vaktim yok. Yarın bootloader kilidim açılıyor. Size bu miui 12.5 güncel stabil sürümü iş görür mü? Kullanan arkadaşların tavsiye ve önerileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Global stock romda kalmani tavsiye ederim, batarya dan daha çok memnun kalırsınız, ama eu 12.5 stabil de fena değil ben kullanıyorum batarya fena değil yeni güncelledim, anlamam icin bir kaç güne ihtiyacım var şu an çok iyi, ama kamera daha kötü oldu sanırım eu stabil de, hemen bir güncelleme daha verdiler yüklemedim daha, tavsiyem biraz bekle, ben Google sekmelerinden kurtulmak ve ses kaydı yapabilmek için global den çıktım, ama YouTube da Hint versiyonu varmış globalin orda tam istediğim gibi aslında , araştır derim, biraz bekle derim, kamera önemli çünkü, yeni verdiği 12.5 'i yükleyip kamerasına bakacağım yoksa ben demin dediklerim gibi global Hint versiyona geçeceğim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global stock romda kalmani tavsiye ederim, batarya dan daha çok memnun kalırsınız, ama eu 12.5 stabil de fena değil ben kullanıyorum batarya fena değil yeni güncelledim, anlamam icin bir kaç güne ihtiyacım var şu an çok iyi, ama kamera daha kötü oldu sanırım eu stabil de, hemen bir güncelleme daha verdiler yüklemedim daha, tavsiyem biraz bekle, ben Google sekmelerinden kurtulmak ve ses kaydı yapabilmek için global den çıktım, ama YouTube da Hint versiyonu varmış globalin orda tam istediğim gibi aslında , araştır derim, biraz bekle derim, kamera önemli çünkü, yeni verdiği 12.5 'i yükleyip kamerasına bakacağım yoksa ben demin dediklerim gibi global Hint versiyona geçeceğim...
Yada biraz daha araştırıp öyle son rom umu yükleyeceğim...

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yada biraz daha araştırıp öyle son rom umu yükleyeceğim...
Şu an global stok romdayım ama Android 11 güncellemesi sonrası pek randıman vermiyor gibi. Miui 12, sistem uygulamaları altında eziliyor resmen 12.5 ile azalan sistem uygulamaları çok çekici yapıyor kendisini. Son çıkan sürüme bir şans vereceğim umarım mağdur etmez.

Kamera konusunu bir deneyip göreceğiz. Apk mirror üzerinden miui kamera uygulaması için farklı sürümler indirilebiliyor. Bazı cihazlar güncellemeyi de kabul ediyor. Buradan bir güncellemeyi deneyin olmadı.

Üst Alt