Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0
Bende ki sürüm 12.0.2.0 bu son sürüm mü acaba bilgisi olan var mıdır.? Ayrıca Bluetooth kulaklıktan az ses gelme sorunuyla karşılaşan oldu mu milyarlık kulaklığı tam verimli kullanamıyorum canımı çok sıkıyor bu durum. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
ben kullanıyorum çok memnunum. samsung a51 den geçtim bu cihaz çok performanslı a51 i dörde katlar 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.
Hocam hangi sürümde kullanıyorsunuz android 11 sürümüne geçmeyi düşünüyorum 12.0.1.0 diye geçiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende ki sürüm 12.0.2.0 bu son sürüm mü acaba bilgisi olan var mıdır.? Ayrıca Bluetooth kulaklıktan az ses gelme sorunuyla karşılaşan oldu mu milyarlık kulaklığı tam verimli kullanamıyorum canımı çok sıkıyor bu durum. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

Hocam 12.0.1.0 da böyle bir durum var mıydı bir de bu sürümde telefonun şarjı stabilizasyonu nasıl ben 12.0.8 deyim de geçmeyi planlıyorum Android 11 e

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0
Hocam hangi sürümde kullanıyorsunuz android 11 sürümüne geçmeyi düşünüyorum 12.0.1.0 diye geçiyor

Hocam 12.0.1.0 da böyle bir durum var mıydı bir de bu sürümde telefonun şarjı stabilizasyonu nasıl ben 12.0.8 deyim de geçmeyi planlıyorum Android 11 e
Ben son sürümde miyim bilmiyorum inan. iOS dan geçtim bu Android'i çözmeye çalışıyorum. Son sürüm buysa eğer şarjı gayet iyi herhangi bir sorun yok sabah 07.30 da çıkardığım şarj şuan tüm gün elimde olduğu halde %40 düzeylerinde.

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Ben son sürümde miyim bilmiyorum inan. iOS dan geçtim bu Android'i çözmeye çalışıyorum. Son sürüm buysa eğer şarjı gayet iyi herhangi bir sorun yok sabah 07.30 da çıkardığım şarj şuan tüm gün elimde olduğu halde %40 düzeylerinde.

Drop girme oyunlarda bi yavaşlama ısınma sorunu varmı veya ses kısılması hoparlörde çünkü benimki baya yüksek şu an

Hocam birde ekran sürenizi atma imkanınız varmıdır

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0
Drop girme oyunlarda bi yavaşlama ısınma sorunu varmı veya ses kısılması hoparlörde çünkü benimki baya yüksek şu an

Hocam birde ekran sürenizi atma imkanınız varmıdır
Ben telefondan oyun oynamıyorum. Genelde o işi bilgisayardan yapıyorum mobile oyunlar beni cezbetmiyor. Ekran süreme bakmadım bir gün şarj edip gösterebilirim. Çok fazla internette dolaşır YouTube a bakarım ama o şekilde kullanımımı yazdım

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Ben telefondan oyun oynamıyorum. Genelde o işi bilgisayardan yapıyorum mobile oyunlar beni cezbetmiyor. Ekran süreme bakmadım bir gün şarj edip gösterebilirim. Çok fazla internette dolaşır YouTube a bakarım ama o şekilde kullanımımı yazdım

Hocam ekran sürenizi bekliyorum bir de normal internette gezerken takılırken bi drop vs uygulamadan atma sorunları oldu mu Instagram'da kasma gibi

ileri71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi note 3
Meslek
y.gerilim elektrik
Konular
2
s.a arkadaşlar bende mi10 t lite kullanıyorum. telefonda şöyle bi sorun oluştu düzeltemiyorum. NFC kendiliğinden açılıp kapanıyor, ben müdahele edemiyorum. telefonu sıfırladım güncelleme yaptım ne yaptıysam olmadı. bilgisi olan varsa yazabilir mi?

korner12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KORNER12
Cihazım
MB3
Konular
0
Arkadaşlar cihazı dün Migrostan alarak aranıza katıldım.

Güncel Sürümü 12.0.2.0 (QJSTRXM) ANDROID 10 güvenlik yaması sürümü de 2020.11.01 güncelleme kontrol et dediğimde dünden beri yeni güncelleştirme bulamıyor.

Güncellemeleri önceden al dedim fakat olmadı.

Ben android 11 yüklemek istiyorum. Global Android 11 olan RJSMIXM güncellemesini telefona indirdim ek güncelleştirme seçeneklerini açarak cihazda yüklemeye çalışıyorum, doğrulama hatası veriyor yüklemiyor.

Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Ne yapmam gerekir ?

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek