Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

Wampir1926

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
2
İyi akşamlar telefon bugün elime ulaştı sim Kart kayıtlı numaraları telefon da göremiyorum kaydetme istersemde mi hesap veya Google hesabına kaydetmek diyor sim kayıt nasıl yaparım...?

Furkan Ç.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
LG G2
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. ben note 10 lite almayı dusunuyordum ama pıyasada fazla olmadıgından su an pahalı. 10t lite daha hosuma gıtti fıyatına gore guzel telefon gıbı duruyor. Telefonu kullanan sayısı yok denecek az gıbıme geldı yanlıs mı dusunuyorum tutmadı mı acaba bır sıkıntısı mı var telefonun anlamadım

sahin50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
xiaomi mi box,
Konular
0
ben kullanıyorum çok memnunum. samsung a51 den geçtim bu cihaz çok performanslı a51 i dörde katlar 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.

Furkan Ç.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
LG G2
Konular
0
ben kullanıyorum çok memnunum. samsung a51 den geçtim bu cihaz çok performanslı a51 i dörde katlar 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.
sarj tuketımınde ıyı mıdır peki

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. ben note 10 lite almayı dusunuyordum ama pıyasada fazla olmadıgından su an pahalı. 10t lite daha hosuma gıtti fıyatına gore guzel telefon gıbı duruyor. Telefonu kullanan sayısı yok denecek az gıbıme geldı yanlıs mı dusunuyorum tutmadı mı acaba bır sıkıntısı mı var telefonun anlamadım

Sorunu var mı bilmiyorum fakat bu kadar para verildiği zaman LCD ekran kullanılmış bir cihaz almak pek hoş olmuyor. Özellikle Xiaomi'nin LCD panellerde ki kalitesiz seçimleri de bu cihazın satışının az olmasının en büyük sebebidir diye düşünüyorum. Eğer ki Super Amoled olsaydı bu cihaz bu fiyatıyla bile satabilirdi.

sahin50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
xiaomi mi box,
Konular
0
evet şarjı çok iyi gidiyor sabahtan akşama elinden düşmese bile bitiremezsin

NoquitgamE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Kullanan arkadaşlar 120 hz olarak kullanın gerçekten çok fark ediyor akıcı oluyor.

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda cihazı alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Cihaz kutudan 12.0.6 sürümü ile çıktı ve şu an performans pil ve ısınma tarzı gibi herhangi bir sorunu yok acaba son sürümde durum nedir?

Üst Alt