Soru Mi 10T için hangi miui tabanlı custom romu önerirsiniz?

blackcemre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
86
Mi 10T için hangi miui tabanlı custom romu önerirsiniz? MIUI 13 olmak üzere.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mi 10T için hangi miui tabanlı custom romu önerirsiniz? MIUI 13 olmak üzere.
13 kullanmak istiyorum diyorsanız Eu haftalık betalar memnun eder. Ama performans ve batarya süresi olarak Eu 12.5.8 sürümünü tavsiye ederim.

foe44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 5
Konular
1
13 kullanmak istiyorum diyorsanız Eu haftalık betalar memnun eder. Ama performans ve batarya süresi olarak Eu 12.5.8 sürümünü tavsiye ederim.
Global miui 13 stok romdan bahsettiğiniz 12.5.8 sürümüne geçerken problem yaşanır mı? TWRP yüklemek gerekir mi bu işlem için?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Custom rom değil ama Eea rom her zaman en iyisi. Kasma donma yapmaz akıcılıkta üstüne yok sürekli güncelleme alıyor. 10t kullandığım zamanlarda başka rom yüklemiyordum. Note 9 pro var bunda da eea kullanıyorum.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Global miui 13 stok romdan bahsettiğiniz 12.5.8 sürümüne geçerken problem yaşanır mı? TWRP yüklemek gerekir mi bu işlem için?
Evet twrp olmadan geçemezsiniz ne yazık ki. Temiz kurulum yaparak geçerseniz sorun olmaz.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Custom rom değil ama Eea rom her zaman en iyisi. Kasma donma yapmaz akıcılıkta üstüne yok sürekli güncelleme alıyor. 10t kullandığım zamanlarda başka rom yüklemiyordum. Note 9 pro var bunda da eea kullanıyorum.

Bu romu kursam 9S Endonezya romdan geçicem sizce kasma donma olurmu Endonezya rom global rom bunlari denedim fakat kasma vs oluyordu ana ekranda bile bu romda sizce degisirmi bu durum fastboot ile romu aticam

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

Bu romu kursam 9S Endonezya romdan geçicem sizce kasma donma olurmu Endonezya rom global rom bunlari denedim fakat kasma vs oluyordu ana ekranda bile bu romda sizce degisirmi bu durum fastboot ile romu aticam
Endonezya romları genelde kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören romlardır. Fastboot üzerinden kuracağınız için kasma takılma olacağını sanmam.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Endonezya romları genelde kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören romlardır. Fastboot üzerinden kuracağınız için kasma takılma olacağını sanmam.
9s'de genel sorun var sanırım 2 adet aynı kişiden cihaz aldık yd fakat 2'side anlamsız kasma yapıyor totalda 3 veya 4 adet uygulama yüklü mb en fazla 100 mb fakat buna rağmen kasma yapıyor endonezya romunda bile acaba bu romda kasma donma varmı yokmu bilmiyorum denemek istiyorum ama sonuç hüsran olursa o kötü :D

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Merhaba,
"
Kasma sorunu, Play Store sertifika sorunu olmayan ve şarj süresi iyi giden bir ROM önerisi yapar mısınız? Miui 13.0.8 global rom kullanıyorum android 12 var ama beğenmiyorum maalesef. TWRP vs aşırı sınırlıyor sorunsuz bir rom önerir misiniz?
"
bu ihtiyaçları karşılar mı acaba?
Mi Apps vs var mı eu rom'da yoksa play store mu var.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba,
"
Kasma sorunu, Play Store sertifika sorunu olmayan ve şarj süresi iyi giden bir ROM önerisi yapar mısınız? Miui 13.0.8 global rom kullanıyorum android 12 var ama beğenmiyorum maalesef. TWRP vs aşırı sınırlıyor sorunsuz bir rom önerir misiniz?
"
bu ihtiyaçları karşılar mı acaba?
Mi Apps vs var mı eu rom'da yoksa play store mu var.
Custom olarak XiaomiEU 12.5.8 tavsiye ederim. Hiç bir sorun yaşamadım, şu anda da bu romdayım. Play store var, ısınma sorunu yok, kamera da oldukça iyi, ağır oyun testlerinde de iyi sonuçlar veriyor, normal kullanımda 2 günü rahat çıkartıyor.

Üst Alt