Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Alışık olduğunuz zaman sorun teşkil etmiyor. Lakin Stock EEA kullanın arada ne kadar pürüzsüz fark olduğunu net şekilde anlarsınız. Mi 5 ile başladı benim ilk maceram EU ile bu cihazı aldığım zaman da uzun süre EU kullandım bende sizin gibi hep memnunum bir sorun yok diyordum taki bir kaç arkadaşın stok rom daha iyi demesi üzerine önce Endonezya kullandım uzun süre şimdi de tavsiye üzerine EEA yükledim ve gerçekten stock romların akıcılığı kesinlikle ama kesinlikle EU da yok.
Bende zamanında redmi note 2 ile başladım hocam xiaomi ve eu macerasına, tabi o zamanlar mediateklerin fırın olduğu zamanlar hangi romu kullanırsan kullan farketmiyordu, o zamanlar eu romlar daha iyiydi tabi şimdi eskisi kadar iyi değil,isteyen istediği romu kurabilir elbette, benimkisi alışkanlık, google arama mesajlaşma uygulamalarından nefret ediyorum sırf o yüzden gene kurmam :)

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Sizin konudaki yorumunuza istinaden EEA kurdum ve başarılı buldum. MIUI arama uygulaması büyük eksiklik ona da alışır isem Endonezya romuna geçmeden bunda kalacağm.
Eu romdaki birçok saçmalıktan daha iyidir google uygulamaları. Ayarlara tıklıyorsun 2 saat sonra açılıyor sanki 5 senelik telefon kullanıyoruz. Bir an önce eea ya miui 13 gelsede kullanmaya başlasak.

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
bu cihazın en stabil rom sürümü eea olandır ve ben hiç takılma donma vs yaşamadım

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
dalgalanma olmuyor mu yani eea olanda? ben globaldeyim aldım alalı arayüz dalgalanmaları var 144hzde bu yüzden 90hz kullanıyorum.

Orhannh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Android
Konular
7
Oyundayken game turboyu açarak dengeli den performans a geçiş yapınız
Ne yaptıysam 2 oyun attıktan sonra dalgalanma başlıyor ve saçma sapan ekranı 60 a alıyor aşırı ısınma olmamasına rağmen bunu yaşıyorum

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
60 fps e düşmemesi için güvenlik yazan programın verilerini temizleyip pil ve performans ayarlarını da temizleyip 90 fps tadını birdaha hiç kaybetmeden yaşayabilirsiniz.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Sizin konudaki yorumunuza istinaden EEA kurdum ve başarılı buldum. MIUI arama uygulaması büyük eksiklik ona da alışır isem Endonezya romuna geçmeden bunda kalacağm.
Global kullanıyorum Endonezya romu tavsiye edersmisiniz artısı eksisi nelerdir

Üst Alt