Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

Orhannh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Android
Konular
7
Herkese merhabalar iyi akşamlar dilerim cihazım 12.0.12 sürümünde global değil eu oyunlarda takılmalar gecikmeler droplar yaşıyorum çözüm arıyorum önceden böyle sorunlar yoktu v11 e mi geçmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Oyundayken game turboyu açarak dengeli den performans a geçiş yapınız

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
EU Romdan memnun pek Mi 10T kullanıcısı yok hocam, EEA ROM fena değil.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Eea rom mi 10t için en iyisi. Eu rom kullanılmaz.

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Epeydir 12.0.12 eu kullanıyordum,12.5.8 eu sürümüne geçtim, oyunlarda hiç öyle sorun yaşamadım, sistem stabilitesi açısından da ciddi bir sorun yok açıkçası,memnunum.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Epeydir 12.0.12 eu kullanıyordum,12.5.8 eu sürümüne geçtim, oyunlarda hiç öyle sorun yaşamadım, sistem stabilitesi açısından da ciddi bir sorun yok açıkçası,memnunum.

Cihaz bir amiral gemisi gibi çalışmıyor. Uygulama açılış animasyon geçişleri falan stock romlara göre bariz kötü. Sensör sorunu stock romlara göre EU da çok daha fazla.

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Cihaz bir amiral gemisi gibi çalışmıyor. Uygulama açılış animasyon geçişleri falan stock romlara göre bariz kötü. Sensör sorunu stock romlara göre EU da çok daha fazla.
Hocam 1 seneden fazla bu cihazı kullanıyorum, bl kilidini açtığımdan beri eu rom kullanıyorum, uzun bir süre 12.0.12 eu sürümünü kullandım telefon akıcılığı ve miui arama mesajlaşma uygulamaları benim için tatmin ediciydi açıkçası, Bu yazılımdan direk 12.5.8 eu ya geçtim A10 daki gibi seri hızlı şekilde kullanıyorum,tabi bugları yok değil, en başta bildirim sorunu,onu da çok dert etmiyorum.Sensör sorunu kalibrasyondan sonra önceki kadar olmuyor bende.Uygulama açılışlarında sıkıntı yok gayet akıcı hocam,ekran yenileme 90 Hz de sürekli

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Hocam 1 seneden fazla bu cihazı kullanıyorum, bl kilidini açtığımdan beri eu rom kullanıyorum, uzun bir süre 12.0.12 eu sürümünü kullandım telefon akıcılığı ve miui arama mesajlaşma uygulamaları benim için tatmin ediciydi açıkçası, Bu yazılımdan direk 12.5.8 eu ya geçtim A10 daki gibi seri hızlı şekilde kullanıyorum,tabi bugları yok değil, en başta bildirim sorunu,onu da çok dert etmiyorum.Sensör sorunu kalibrasyondan sonra önceki kadar olmuyor bende.Uygulama açılışlarında sıkıntı yok gayet akıcı hocam,ekran yenileme 90 Hz de sürekli

Alışık olduğunuz zaman sorun teşkil etmiyor. Lakin Stock EEA kullanın arada ne kadar pürüzsüz fark olduğunu net şekilde anlarsınız. Mi 5 ile başladı benim ilk maceram EU ile bu cihazı aldığım zaman da uzun süre EU kullandım bende sizin gibi hep memnunum bir sorun yok diyordum taki bir kaç arkadaşın stok rom daha iyi demesi üzerine önce Endonezya kullandım uzun süre şimdi de tavsiye üzerine EEA yükledim ve gerçekten stock romların akıcılığı kesinlikle ama kesinlikle EU da yok.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Alışık olduğunuz zaman sorun teşkil etmiyor. Lakin Stock EEA kullanın arada ne kadar pürüzsüz fark olduğunu net şekilde anlarsınız. Mi 5 ile başladı benim ilk maceram EU ile bu cihazı aldığım zaman da uzun süre EU kullandım bende sizin gibi hep memnunum bir sorun yok diyordum taki bir kaç arkadaşın stok rom daha iyi demesi üzerine önce Endonezya kullandım uzun süre şimdi de tavsiye üzerine EEA yükledim ve gerçekten stock romların akıcılığı kesinlikle ama kesinlikle EU da yok.
Eu rom kullanan kişiler bunu bir türlü anlamıyor. Adb ile gereksiz uygulama ve servislerden kurtuluyorsun en ufak sorun olmuyor. Sensör sorunu yok denecek kadar az, bildirim sorunu neredeyse yok birçok sorun halledilmiş yada çok nadir oluyor. Bu telefon için adam akıllı miui tabanlı custom rom yok. Oneos bekliyorum bir umut belki o güzel olur.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Eu rom kullanan kişiler bunu bir türlü anlamıyor. Adb ile gereksiz uygulama ve servislerden kurtuluyorsun en ufak sorun olmuyor. Sensör sorunu yok denecek kadar az, bildirim sorunu neredeyse yok birçok sorun halledilmiş yada çok nadir oluyor. Bu telefon için adam akıllı miui tabanlı custom rom yok. Oneos bekliyorum bir umut belki o güzel olur.
Sizin konudaki yorumunuza istinaden EEA kurdum ve başarılı buldum. MIUI arama uygulaması büyük eksiklik ona da alışır isem Endonezya romuna geçmeden bunda kalacağm.

Üst Alt