MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
Bu komikti ama
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben global eea 13ü de eu 13.0.4ü de denedim. eu nun modlanmış launcherı dışında pek üstünlüğünü farkedemedim. ve cagri0102 hocam sağolsun eea'ya sipollo kurdum modlu launcher olarak ve eea dan genel kullanımda çok memnunum şu anda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EUda TWRP veya OTA ile güncelleme yapamazsınız şu anda bildiğim kadarıyla, fastboot hepsi. Global EEA 13 recovery ROM yani TWRP üzerinden kuruluyor
EEA daha mantıklı o zaman. EU için her güncellemede sıfırlayacaksak (bu doğruysa) hiç anlamı kalmıyor. yalnız EEA şuan test sürümünde. tam stabil olarak çıktığında güncelleme olarak devam edebilecek miyiz, tekrar stabil kurmak gerekecekse taban rom için beklemekte fayda var.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
EEA daha mantıklı o zaman. EU için her güncellemede sıfırlayacaksak (bu doğruysa) hiç anlamı kalmıyor. yalnız EEA şuan test sürümünde. tam stabil olarak çıktığında güncelleme olarak devam edebilecek miyiz, tekrar stabil kurmak gerekecekse taban rom için beklemekte fayda var.
Her güncellemede sıfırlama yapmayacaksınız, eğer yayınlanan romun önceki sürümdeyseniz, zip dosyası içinden update.bat dosyası çıkar, ona tıklayarak güncelleme yapacaksınız. O sıfırlama yapmadan güncelleme yapar. Sıfırlama işlemi farklı bir romdan geçiş yapacaksınız temiz kurulum önerildiği için kullanılıyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
3 gündür kullanıyorum.
Doğrusu MİUİ 13 beklentimin çok altında kaldı. Yenilik yok denecek kadar az.

Son düzenleme:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
ustalar bu eu stabil 13.0.4.0 kullanıyorum buna nasıl root atabilirim. twrp boş gözüküyor

xbatmanx16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, şuan eu stabil 13 yüklü cihazımda(mi 10t pro ,)
Konum servisini açtığımda cihaz otomatik resetleniyor. Karşılaşan ve yardımcı olabilcek var mı acaba teşekkürler şimdiden.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Arkadaşlar merhaba, şuan eu stabil 13 yüklü cihazımda(mi 10t pro ,)
Konum servisini açtığımda cihaz otomatik resetleniyor. Karşılaşan ve yardımcı olabilcek var mı acaba teşekkürler şimdiden.
Şimdi test ettim hiçbir sorun yok.
Haritalar uygulaması yüklü mü cihazınızda?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
ustalar bu eu stabil 13.0.4.0 kullanıyorum buna nasıl root atabilirim. twrp boş gözüküyor
Twrp' nin fixlenmesi gerekiyor. Öncelikle Bu konudan fix dosyasını alın, Bu konudaki şekilde cihaza yükleme işlemini yapın. Sonrasında Magisk 23.zip dosyasını twrp den yükleyin.

Üst Alt