MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

bilgin1095

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgin
Cihazım
Mi 9 T
Konular
0
Merhaba ben 13.0.5 Endonezya romundayim 12.0.12 gecmek istiyorum da birturlu uygun twrp bulamadım twrp yüklüyorum format data yapınca hata veriyor wipe işlemlerinde yapamıyorum düzgün çalışan twrp varmı acaba teşekürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Merhaba ben 13.0.5 Endonezya romundayim 12.0.12 gecmek istiyorum da birturlu uygun twrp bulamadım twrp yüklüyorum format data yapınca hata veriyor wipe işlemlerinde yapamıyorum düzgün çalışan twrp varmı acaba teşekürler
Reboot recovery yapın tekrar deneyin. Format data ve wipe kısmı aynı işleve sahip zaten sadece wipe kısmı manuel seçime izin veriyor.
Reboot recovery yapın wipe kısımlarını işaretleyip silin. Tekrar reboot recovery yapın kurulumları yapın bitince bir daha reboot recovery yapın format data deyin ve ardından reboot.
Yine olmazsa bunu deneyin.

bilgin1095

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgin
Cihazım
Mi 9 T
Konular
0
Reboot recovery yapın tekrar deneyin. Format data ve wipe kısmı aynı işleve sahip zaten sadece wipe kısmı manuel seçime izin veriyor.
Reboot recovery yapın wipe kısımlarını işaretleyip silin. Tekrar reboot recovery yapın kurulumları yapın bitince bir daha reboot recovery yapın format data deyin ve ardından reboot.
Yine olmazsa bunu deneyin.
Yaptım defalarca format data yapamıyorum hataya düşüyor bilgisayardada görünmüyor öyle yapınca rebot yapıyorum twrp modunda bilgisayarda görünüyor dosyada atabiliyorum öyle de format data yapmadan eu romda kuramiyorum

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Yeni sürüm 22.9.14 linki ve değişiklikleri ilk sayfaya eklenmiştir.

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Son birkaç seferki haftalık (weekly) ROMda telefonunformatlasam bile ekran uyku zamanıyla ilgili saçma bir bugla karşılaştım. Hangi süreyi seçersem seçeyim bir süre sonra 30 saniyeye dönüyor ve erkenden kapanmış oluyor ekran. O yüzden mecburen stabil ROM 13.0.6yı kurdum. Bunda da tek sevmediğim kontrol merkezinin haftalık ROMdaki gibi değil de MIUI12 benzeri olması. Telegramdan EU en son system ui plugin indirdim düzeltmek için o da paket geçersiz hatası verdi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Son birkaç seferki haftalık (weekly) ROMda telefonunformatlasam bile ekran uyku zamanıyla ilgili saçma bir bugla karşılaştım. Hangi süreyi seçersem seçeyim bir süre sonra 30 saniyeye dönüyor ve erkenden kapanmış oluyor ekran. O yüzden mecburen stabil ROM 13.0.6yı kurdum. Bunda da tek sevmediğim kontrol merkezinin haftalık ROMdaki gibi değil de MIUI12 benzeri olması. Telegramdan EU en son system ui plugin indirdim düzeltmek için o da paket geçersiz hatası verdi
Bunu deneyin.

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Bunu deneyin.
o tam olarak işe yaramıyor müzik oynatıcı kayboluyor. internette bulduğum başka bir zip dosyasından bunu çıkardım işe yaradı

Ekli dosyalar

• MiuiSystemUIPlugin.apk
    7,9 MB · Görüntüleme: 24

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Şu anda stabilini kullanıyorum ama çok fazla kasma donma sorunu yaşıyorum, arkaplanda çalışan uygulamaları açıp temizleyeyim diyorum, temizlerken donuyor, 2-3 saniye sonra kendine geliyor, endonezya romuna döneceğim bugün. Bilginize.

yome24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba telefonu ilk aldığımda 8 9 saat ekran süresi alıyordum ancak 2. günün sonunda şarj ediyordum ama şuanda günde iki kez şarja taktığım oluyor. Şuanda eu stabil 13.0.6.0 kullanıyorum ama memnun değilim ekran sürem 6 saati geçmiyor. Ekran süresi olarak hangi rom ve sürümünü önerirsiniz?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Arkadaşlar merhaba telefonu ilk aldığımda 8 9 saat ekran süresi alıyordum ancak 2. günün sonunda şarj ediyordum ama şuanda günde iki kez şarja taktığım oluyor. Şuanda eu stabil 13.0.6.0 kullanıyorum ama memnun değilim ekran sürem 6 saati geçmiyor. Ekran süresi olarak hangi rom ve sürümünü önerirsiniz?
12.5 isterseniz 12.5.8 sürüm önerebilirim.

Üst Alt