MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
global gibi değil yani? eu romlarda mı böyle
sorun falan yok hocam
gerekli ayarları yapın yeter
5 senedir eu dayım genel olarak diğer romlara göre kullanılabilirlik olarak daha iyi
rom seçimi kişisel muhabbet
İyi kötü performans batarya vs pek çok etmen var
android 12 ve miui 13 ün yeni olmasına rağmen problem yok denecek kadar
günlük kullanıma günlük kullanıcıya uygun

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
sorun falan yok hocam
gerekli ayarları yapın yeter
5 senedir eu dayım genel olarak diğer romlara göre kullanılabilirlik olarak daha iyi
rom seçimi kişisel muhabbet
İyi kötü performans batarya vs pek çok etmen var
android 12 ve miui 13 ün yeni olmasına rağmen problem yok denecek kadar
günlük kullanıma günlük kullanıcıya uygun
teşekkürler. whatsapp sürekli sıfırlanıyor bende, isimler numaraya dönüyor, biraz durunca tekrar isimler yazıyor. bildirim gelince statusbara tıklayınca whatsappı açmıyor.

muhtemelen backuptan restore yaptığım için. diğer programlar güncellendikçe yenilenip düzeliyor fakat whatsapp için henüz güncelleme gelmedi.

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
teşekkürler. whatsapp sürekli sıfırlanıyor bende, isimler numaraya dönüyor, biraz durunca tekrar isimler yazıyor. bildirim gelince statusbara tıklayınca whatsappı açmıyor.

muhtemelen backuptan restore yaptığım için. diğer programlar güncellendikçe yenilenip düzeliyor fakat whatsapp için henüz güncelleme gelmedi.
hocam muhtemelen aldığınız backup android 11 den olduğu için olabilir
gerçi ben de backup ile kurdum ama bi sıkıntıya rastlamadım
backup alınan uygulama ile alakalı da olabilir
internetten wp için yeni sürüm bulabilirsiniz
WhatsApp beta sürümleri oluyor sızın google playde aktif değilse gelmez ancak internete düşer o şekilde güncelleyebilirsiniz
veyahut WhatsApp i drive a yedekleyip uygulamayı kaldırıp tekrardan kurabilirsiniz hocam

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10

Bir diğer ihtimal uygulamayı kurduktan sonra izin talebine "sadece uygulamayı kullanırken" kısmını seçtiniz muhtemelen. Uygulamayı sıfırlayıp izinleri her zaman yapın

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
hocam muhtemelen aldığınız backup android 11 den olduğu için olabilir
gerçi ben de backup ile kurdum ama bi sıkıntıya rastlamadım
backup alınan uygulama ile alakalı da olabilir
internetten wp için yeni sürüm bulabilirsiniz
WhatsApp beta sürümleri oluyor sızın google playde aktif değilse gelmez ancak internete düşer o şekilde güncelleyebilirsiniz
veyahut WhatsApp i drive a yedekleyip uygulamayı kaldırıp tekrardan kurabilirsiniz hocam
aktif değildir ayar yapmadım çünkü. drivea yedekleyince tüm mesajlar resimler, videolar falan yedekleniyor mu?

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
aktif değildir ayar yapmadım çünkü. drivea yedekleyince tüm mesajlar resimler, videolar falan yedekleniyor mu?
her şeyi yedekler hocam tekrardan kurduğunuzda da yedekleri geri yükle dersiniz bu kadar
sohbet yedeği kısmında videoları dahil et diye bir seçenek var onu da işaretleyin hocam

bilal25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
Mİ 12s ultra
Meslek
ESNAF
Konular
4
ben kurdum kamera çok iyi çalışıyo şuan hiçbir sıkıntı yok rom güzel stabil olanı kurdum

Necones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmettin
Cihazım
Mi 10t 5g
Konular
1
Ustadlar bu romu kurduktan sonra android auto ile aracinda telefonunu sorunsuz bağlayan oldumu miui13 android 12 kurdugum romlarda ben yapamadim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ustadlar bu romu kurduktan sonra android auto ile aracinda telefonunu sorunsuz bağlayan oldumu miui13 android 12 kurdugum romlarda ben yapamadim
Bende aynı sorunu yaşamıştım, bağlansa da kopma oluyordu. Bağlantı ayarlarını sıfırlayın ve araçta bağlanmış olan eski cihazları kaldırıp yeniden deneyin. Sonrasında Play Stordan Android Auto güncellemesi varsa onu da yükleyin düzelir.

Necones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmettin
Cihazım
Mi 10t 5g
Konular
1
Bende aynı sorunu yaşamıştım, bağlansa da kopma oluyordu. Bağlantı ayarlarını sıfırlayın ve araçta bağlanmış olan eski cihazları kaldırıp yeniden deneyin. Sonrasında Play Stordan Android Auto güncellemesi varsa onu da yükleyin düzelir.
Kac kez rom deyistirdim olmadi (bu sürüş esnasında yeni mesaj gelmedi) hatasi verdi hep romu eski yontemlerle yani twrp yada miflash la yukleyince sorun olmadi mi13 fastboot la yukleyince bu hatayi aliyorum

Üst Alt