MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Eline sağlık hocam. Muhtemelen stabil EEA Global 13 çıktığı için halletmişlerdir kamerayı. EU Romun launcherını Global 13e nasıl yükleyebilirim?
Evet hocam hep dediğim gibi globale çıkacak 13 ü bekliyorlardı. Sipollo mod magiskten yüklenebilir launcher yapıyor ve çift tık kapatma vs ekleniyor launchera ama MIUI 13 ile uyumlu mu bilmiyorum hocam. Sipollo mod şeklinde biraz araştırabilirsiniz. Maalesef global kullanmadığım için size yardımcı olamam.

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
eu sitesinde eski sürümü vardı onu kullanıyordum. sipollo modu bilmiyordum. telegramda gördüm düzenli güncelleniyor. hemen deniyorum teşekkürler

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
eu sitesinde eski sürümü vardı onu kullanıyordum. sipollo modu bilmiyordum. telegramda gördüm düzenli güncelleniyor. hemen deniyorum teşekkürler
Rica ederim hocam. Son sürümünde ana ekranda google search widgeti kapanmıyordu en son. Eğer sorun yaşarsanız bir önceki sürüm sağlıklı çalışıyor bilginiz olsun. :)

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Sipollo IOS versiyonunu kurdum. On numara oldu walla, Allah razı olsun. Yalnız EEAda Magiski kurarken zorlandım, TWRPde iken Magisk zip dosyaları kurulamıyor hata veriyor, şansımı denedim TWRPde apk dosyasını kurunca halloldu root

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Sipollo IOS versiyonunu kurdum. On numara oldu walla, Allah razı olsun. Yalnız EEAda Magiski kurarken zorlandım, TWRPde iken Magisk zip dosyaları kurulamıyor hata veriyor, şansımı denedim TWRPde apk dosyasını kurunca halloldu root
Doğru TWRP kullandığınıza emin misiniz hocam?

yay1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oztugrul
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Doğru TWRP kullandığınıza emin misiniz
Doğru TWRP kullandığınıza emin misiniz hocam?
eminim hocam eu 13 romun verdiği linkden indirdim zaten son versiyonu. eu romda da zaten önce app debug zip flashlayıp magiisk manager içerisinden güncelleyebilyordum. global 13de ise hiçbir zip dosyasını flashlayamadım, şansımı denemek için magisk 24.3 apk dosyasını TWRPde de yükleyince rootlandı

Üst Alt