MIUI 12 Mi 10 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.2.3.0.RJAEUXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 10 Pro
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.2.3.0.RJAEUXM
[Android 11]
images-18.jpg

Güncelleme Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

tromus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 9
Konular
1
slm merhaba mi 10 pro twrp yüklü güncelleme geldi ve yükleyemiyorum güncellemeye yükle diyorum twrp de şifre istiyor , şifreyi bilmiyorum , güncellemeyi nasıl yaparız başka bir yolu varmı , bire çin rom cihaz wifiden arama çalışmıyor ve bazı özellikler eu rom yüklesek wifiden arama falan aktif olurmu

cnyt4r

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cuneyt
Cihazım
mi 10 ultra
Konular
0
slm merhaba mi 10 pro twrp yüklü güncelleme geldi ve yükleyemiyorum güncellemeye yükle diyorum twrp de şifre istiyor , şifreyi bilmiyorum , güncellemeyi nasıl yaparız başka bir yolu varmı , bire çin rom cihaz wifiden arama çalışmıyor ve bazı özellikler eu rom yüklesek wifiden arama falan aktif olurmu
Kardeşim ekran kilid yüz kilidi vs kaldır tekrar gir twrpye. Ben bunun çözümünü 2 hafta aramıştım:)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

tromus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 9
Konular
1
Kardeşim ekran kilid yüz kilidi vs kaldır tekrar gir twrpye. Ben bunun çözümünü 2 hafta aramıştım:)
merhaba tvrp üzerindenmi güncelleniyor , ben güncellemeyi indirince güncelle deyip ilerledim twrp de şifre istedi , twrp yüklü cihazlarda farklımı ilerliyor güncelleme işlemi cihazı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni güncelleme.

eea rom özellikleri neler şu an bende çin rom var , wifiden arama falan çalışmıyor aktif etmeme rağmen ve bazı özellikler çıkmıyor , bl kilidide açık cihazın sanırım, eea rom özellik listesi mevcutmu nasıl inceleyebiliriz

Son düzenleme:

tromus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 9
Konular
1
teşekkürler yaptım oldu :) , ama sistem güncellemeyi indirmişti , çin romdu güncelleme öncesi , güncelleme den sonra eu rom oldu sorun olurmu

Üst Alt