MIUI 12 Mi 10 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.2.1.0.RJAEUXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 10 Pro
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.2.1.0.RJAEUXM
[Android 11]

images-18.jpg

Güncelleme Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Elinize sağlık birde çift sim desteklesede kullanabilsek.

Architorture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Ticaret
Konular
11
Merhaba,
Mi 10 pro 12.1.3 eu romu yüklü. İmeil atılmış cihaz. İmeil kaybetmeden nasıl yükleme yapabiliriz?
Teşekkürler

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Merhaba,
Mi 10 pro 12.1.3 eu romu yüklü. İmeil atılmış cihaz. İmeil kaybetmeden nasıl yükleme yapabiliriz?
Teşekkürler
İmei 2inci sime atılıyor EEA rom tek sim çalıştırıyor o da 1inci sim ve kilitli imei atılmıyor. Eu rom devam edin bu rom sizin cihaza şimdilik uygun değil. Çift sim destekli global rom çıkarsa kullanabilirsiniz. Henüz öyle bir rom yok.

Architorture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Ticaret
Konular
11
İmei 2inci sime atılıyor EEA rom tek sim çalıştırıyor o da 1inci sim ve kilitli imei atılmıyor. Eu rom devam edin bu rom sizin cihaza şimdilik uygun değil. Çift sim destekli global rom çıkarsa kullanabilirsiniz. Henüz öyle bir rom yok.
Imeil atılmış durumda 1 sim kullanıyorum. Çift sim ihtiyacım yok aslında. Bu romu EU romu değil mi?

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Mi10 proda 2 resmi rom vardır. Çin resmi rom ve avrupa EEA rom. Eu rom ise çin resmi romunun modifiye edilmiş halidir. Çin resmi romda Türkçe dil ve google servisleri yok. Global rom olan avrupa romunda çift sim yok tek sim kullanılabiliyor. 2inci sim çalışmaz. İmei atilan cihazınız 2inci sim yuvasını kullanıyor. 1inci sim yuvası kilitli olduğundan imei atilamiyor. 4 aylık yurtdışından getirilen cihaz süresi sonunda kapanır. (Bugünlerde yeni bir durum gerçekleşmedi ise son durum böyle) imei repair cihazların tümü çin cihazi ve cift simli gelir ve eu rom yuklenip 2inci sime imei işlemi yapılıp satılır.
Şu an beklenti Hindistanda mi 10 pronun satışa çıkması. Hem resmi, hem çift sim olduğundan repair yapılabilecek hem de google servisleri ve Türkçe dil desteği olacak.

Architorture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Ticaret
Konular
11
Mi10 proda 2 resmi rom vardır. Çin resmi rom ve avrupa EEA rom. Eu rom ise çin resmi romunun modifiye edilmiş halidir. Çin resmi romda Türkçe dil ve google servisleri yok. Global rom olan avrupa romunda çift sim yok tek sim kullanılabiliyor. 2inci sim çalışmaz. İmei atilan cihazınız 2inci sim yuvasını kullanıyor. 1inci sim yuvası kilitli olduğundan imei atilamiyor. 4 aylık yurtdışından getirilen cihaz süresi sonunda kapanır. (Bugünlerde yeni bir durum gerçekleşmedi ise son durum böyle) imei repair cihazların tümü çin cihazi ve cift simli gelir ve eu rom yuklenip 2inci sime imei işlemi yapılıp satılır.
Şu an beklenti Hindistanda mi 10 pronun satışa çıkması. Hem resmi, hem çift sim olduğundan repair yapılabilecek hem de google servisleri ve Türkçe dil desteği olacak.
Anladım hocam teşekkürler.

cyberhamdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hmd
Cihazım
Mi 9
Konular
6
hindistan mi 10 pro için çıkarmaz tarzı söylentiler var ama mi 10 ultra çıkınca ara model diye acaba hiç çıkarmayadabilir diyorlar

Üst Alt