MIUI 12 Mi 10 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.2.0.QJAEUXM İndirme Bağlantıları

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Rom yükleme aşamalarını nasıl yaptınız ?
Hangi romu yüklediniz ?
Format data ve wipe işlemlerini yaptınız mı ?

Hocam konudaki recovery rom bağlantısındaki romu indirip linkteki yöntem ile kurunuz.
hocam ben telefon üzerinden indirmiştim recovery için olan versiyonu. usb hata açıklama açıktı

format data wipe yaptım ama verileri komple silen formatlamayı (yes yazılan) yapmadım. buna tüm verileri silmemek mi sebep olmuştur acaba?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
hocam ben telefon üzerinden indirmiştim recovery için olan versiyonu. usb hata açıklama açıktı

format data wipe yaptım ama verileri komple silen formatlamayı (yes yazılan) yapmadım. buna tüm verileri silmemek mi sebep olmuştur acaba?
Recovery romunu indirdiyseniz üst mesajımdaki konuda anlatılan yöntem ile kurunuz hocam verileriniz silinecektir ama cihazınız açılacaktır.

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Recovery romunu indirdiyseniz üst mesajımdaki konuda anlatılan yöntem ile kurunuz hocam verileriniz silinecektir ama cihazınız açılacaktır.
teşekkür ederim, format data yaptım telefonun içindeki yükleme dosyası gitti :) bilgisayarım iş bilgisayarı olduğu için birşey indiremiyorum ama yarın sabah kendi bilgisayarım ile dosyayı atıp deneyeceğim. yine olmazsa yandık drunk~~

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Format datadan başka hiç bir wipe işlemi yapmadıysanız cihazı açmayı dener misiniz
teşekkür ederim, format data yaptım telefonun içindeki yükleme dosyası gitti :) bilgisayarım iş bilgisayarı olduğu için birşey indiremiyorum ama yarın sabah kendi bilgisayarım ile dosyayı atıp deneyeceğim. yine olmazsa yandık drunk~~

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Format datadan başka hiç bir wipe işlemi yapmadıysanız cihazı açmayı dener misiniz
hocam açılıyor galiba şuanda MIUI yazısı geldi ekrana. twrp ekranına dönmedi.

güncelleme: "this device is locked" diye bir sayfa geldi ne yapmam gerekir?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
hocam açılıyor galiba şuanda MIUI yazısı geldi ekrana. twrp ekranına dönmedi
Açılır hocam sıkıntı olacağını sanmıyorum format data yapmadığınız için bootlop olabilir

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Açılır hocam sıkıntı olacağını sanmıyorum format data yapmadığınız için bootlop olabilir
hocam ilginiz için çok teşekkür ederim. bir sorum daha olacak. şuan telefon kurulum ekranında , sim kartı görmüyor. romla alakalı bir durum mu?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Görmüyor dan kastınız nedir mesela hocam pin kodu istemesi lazım ve istemiyor mu ?
Pin kodunu giriyorsunuz şebeke mi gözükmüyor ?
hocam ilginiz için çok teşekkür ederim. bir sorum daha olacak. şuan telefon kurulum ekranında , sim kartı görmüyor. romla alakalı bir durum mu?

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Görmüyor dan kastınız nedir mesela hocam pin kodu istemesi lazım ve istemiyor mu ?
Pin kodunu giriyorsunuz şebeke mi gözükmüyor ?
sim kartı takın diyor yani. aslında sim kart takılı. normalde de pin kodu kullanmıyorum zaten ama direk şebekenin bağlanması lazım. çift hatlı telefon acaba 1 slotu görmüyor olabilir mi bu romda?

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
sim kartı takın diyor yani. aslında sim kart takılı. normalde de pin kodu kullanmıyorum zaten ama direk şebekenin bağlanması lazım. çift hatlı telefon acaba 1 slotu görmüyor olabilir mi bu romda?

Diger slotu denedim onda da olmadi. Romu tekrardan yuklemeyi deneyecegim umarim bu sefer olur.

Üst Alt