İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

ilkay0308

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkay
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Zoom modelinde band20 yok ki repair sonrası sorun olsun.
Band 20 yok deniliyor ama kırsalda hiç 4.5g gitmedi acaba IMEI atılırken açmış olabilir mi telefoncu. Banad mantıklı gelmiyor ama sıkıntı yasanmiyor

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Band 20 yok deniliyor ama kırsalda hiç 4.5g gitmedi acaba IMEI atılırken açmış olabilir mi telefoncu. Banad mantıklı gelmiyor ama sıkıntı yasanmiyor
Band20'yi açabilen varsa o işten iyi para kazanır ama ben daha görmedim.
Kırsal da olsa hattınız band20'ye ihtiyaç duymadığı için sorun yaşamıyor olabilirsiniz.
İmkanınız varsa farklı operatörlerin hatları ile deneyerek bunu anlayabilirsiniz.

ilkay0308

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkay
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Band20'yi açabilen varsa o işten iyi para kazanır ama ben daha görmedim.
Kırsal da olsa hattınız band20'ye ihtiyaç duymadığı için sorun yaşamıyor olabilirsiniz.
İmkanınız varsa farklı operatörlerin hatları ile deneyerek bunu anlayabilirsiniz.
Haklı olabilirsiniz çünkü inanin çok anlamıyorum Vodafone ile sıkıntı yaşamadım belki Türk Telekom ile sorun yaşayabiliriz çok teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj durumu nasıl
Valla sabah 9da çekip gece 2 de taktigimda %17 25 arası şarj oluyor oyun oynayan biri değilim ama telefonu ve sosyal medyayı sık kullanırım. Bataryadan genel olarak memnunum

Kimse güncelleme yapmadı mı acaba? Güncelleme yapan arkadaşlar bilgi verirse harika olur

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Haklı olabilirsiniz çünkü inanin çok anlamıyorum Vodafone ile sıkıntı yaşamadım belki Türk Telekom ile sorun yaşayabiliriz çok teşekkür ederim.

Valla sabah 9da çekip gece 2 de taktigimda %17 25 arası şarj oluyor oyun oynayan biri değilim ama telefonu ve sosyal medyayı sık kullanırım. Bataryadan genel olarak memnunum

Kimse güncelleme yapmadı mı acaba? Güncelleme yapan arkadaşlar bilgi verirse harika olur
Hocam güncelleme sıkıntı biraz# *Facebook grubundan altıntı**

Android11 Güncellemesi Hk.

** Arkadaşlar güncelleme maalesef çok köt
**Galeride bir çok fotoğraf biçim desteklemiyor diye açılmıyor
**Ziraat Bankası uygulaması sürekli kapanıyor
**Kamera uygulaması bazı zamanlar açılmıyor
**Bildirim alanından açılan Mi Kumanda oradan açılmıyor
** Cihazda yeterli depolama yok hatası veriyor ki 75 GB boş olmasına rağmen

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Hocam güncelleme sıkıntı biraz# *Facebook grubundan altıntı**

Android11 Güncellemesi Hk.

** Arkadaşlar güncelleme maalesef çok köt
**Galeride bir çok fotoğraf biçim desteklemiyor diye açılmıyor
**Ziraat Bankası uygulaması sürekli kapanıyor
**Kamera uygulaması bazı zamanlar açılmıyor
**Bildirim alanından açılan Mi Kumanda oradan açılmıyor
** Cihazda yeterli depolama yok hatası veriyor ki 75 GB boş olmasına rağmen
Bende bunlardan sadece ziraat Bankası sorunu var direk kapaniyor başka bir sorun yok ne galeride nede kamerada,bataryada sanki daha iyi tasarruf modunda arama sosyal medya olarak kullanmak kaydıyla 60 saat gitti daha yüzde 20 sar vardı.3 güne erişti bu şekilde önceden en fazla 2 gün o da çok zor yani .bu arada ses kesilmesi olayı çözüldü bende belki android 11 den belkide önceki IMEI Avea jet imeisi imiş ben 4 g li jir telefon imeisi ile kendine ait olanla repair yaptırdım ertesi günde güncelleştirme geldi yaptım artık hangisini etkisi oldu bilmem ama pazartesiden bu yana hiç kesilmesi

Kullanan arkadaşlar 12.1.3 ile 12.0.6 arasında ne farklar var 12.1.3 te herhangi bir bug varmı bilgi verebilir mi? Ben 12.0.6 kullaniyorum hattım vodafone eşimde aynı şekilde aynı telefon ve Vodafone hat ikimizde de ses kesilme yok ve 12.0.6 da bir kaç tercüme eksiği dışında herhangi bir bug yok. Acaba sizin ses kesilme başka bir ayarla mi alakalı?

Bence IMEI atarken şebeke dosyalarında bir oynama olmuştur. Forumda konusunda uzman arkadaşlar bence yardımcı olabilir. Çünkü bende ve eşimde aktif
Ses kesilmesi olayı çözüldü bende imeisende olabilir android 11 dende ama çözüldü yani.sadece volte aktif olmuyor o da çok önemli değil artik

Bende bunlardan sadece ziraat Bankası sorunu var direk kapaniyor başka bir sorun yok ne galeride nede kamerada,bataryada sanki daha iyi tasarruf modunda arama sosyal medya olarak kullanmak kaydıyla 60 saat gitti daha yüzde 20 sar vardı.3 güne erişti bu şekilde önceden en fazla 2 gün o da çok zor yani .bu arada ses kesilmesi olayı çözüldü bende belki android 11 den belkide önceki IMEI Avea jet imeisi imiş ben 4 g li jir telefon imeisi ile kendine ait olanla repair yaptırdım ertesi günde güncelleştirme geldi yaptım artık hangisini etkisi oldu bilmem ama pazartesiden bu yana hiç kesilmesi

Ses kesilmesi olayı çözüldü bende imeisende olabilir android 11 dende ama çözüldü yani.sadece volte aktif olmuyor o da çok önemli değil artik
Bu arada oyun oynamadigimdan bug varmıdır bilmiyorum

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2

Bu arada oyun oynamadigimdan bug varmıdır bilmiyorum
Merhaba,
Sorun yaşamamanıza çok sevindim. 4G li IMEI kullanmak kesinlikle büyük bir artı katıyor cihaza. Merak ettiğim şey sizin operatörünüz nedir ve VoLTE ve VoWIFI kullanıyor musunuz. Bunlarda sorun yaşadınız mı. Bende VoWIFI kopması oluyor ara ara bi kaç dakikalık. Eski sürümü kullanıyorum hâlâ.

M2002J9E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Merhaba,
Sorun yaşamamanıza çok sevindim. 4G li IMEI kullanmak kesinlikle büyük bir artı katıyor cihaza. Merak ettiğim şey sizin operatörünüz nedir ve VoLTE ve VoWIFI kullanıyor musunuz. Bunlarda sorun yaşadınız mı. Bende VoWIFI kopması oluyor ara ara bi kaç dakikalık. Eski sürümü kullanıyorum hâlâ.

M2002J9E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hattım Turkcel ve volte aktif olduğu halde cihazda aktif değil ne yaptım ise aktif yapamadım olmuyor şebeke bu cihazı desteklemiyor heralde

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Hattım Turkcel ve volte aktif olduğu halde cihazda aktif değil ne yaptım ise aktif yapamadım olmuyor şebeke bu cihazı desteklemiyor heralde
Anladım hocam. Bilgisayardan PDC tool ile Volte ve Vowifi aktif edilebiliyor. Forumda qualcomm cihazlarda pdc tool ile vowifi aktif etme diye konu var ordan yaptım ben de

Mi 10 Lite Zoom cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Anladım hocam. Bilgisayardan PDC tool ile Volte ve Vowifi aktif edilebiliyor. Forumda qualcomm cihazlarda pdc tool ile vowifi aktif etme diye konu var ordan yaptım ben de

Mi 10 Lite Zoom cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim bı inceliyeyim

Üst Alt