İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Hocam valla ben miui 12 by xiaomi.eu 12.0.6 kullanıyorum hiç kurcalaamdim inanın aldığım gibi devam band 20 sikintisida yok bende. Kırsalda 4.5g çekiyor. Volte vowifi aktif. Şarjı çok iyi takılma yok. Çok stabil
Model zoom mu ?

idoby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
idris
Cihazım
mi 10 youth 128
Konular
0
Arkadaşlar son güncelleme ile telefon biraz sapıttı :(
mi10 youth
MIUI 12.1.3

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Arkadaşlar son güncelleme ile telefon biraz sapıttı :(
mi10 youth
MIUI 12.1.3
Temiz kurulum yaparsanız güncellemede hata yok. İsterseniz wipe data yapın temiz kurulum yapın

Mi 10 Lite Zoom cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

idoby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
idris
Cihazım
mi 10 youth 128
Konular
0
Temiz kurulum yaparsanız güncellemede hata yok. İsterseniz wipe data yapın temiz kurulum yapın

netten bulurmuyum acaba wipe data yapmadım

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
netten bulurmuyum acaba wipe data yapmadım
Detaylı anlatımı forumda aratırsanız bulursunuz. Mi hesabından ve Google heabaından çıkış yapıp, Twrp moda girip wipe data yapmanız yeterli olacaktır. Telefonunuz sıfırlanır ve yeniden kurulum yapıp kullanırsınız.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Beyler mi 10 lite 5g modeli global mi ? Çin icin uretilen model degil dimi? Netflix L1 sertifikasi bulunuyor mu

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Telefon çok hoşuma gitti. Mi 10 lite diye aldık lite zoom çıktı, 50x periskop kameradan anladık, lite yazılımı atmışlar, kamera kısmında sapıtıyordu :) miu12 lite zoom rom eu stabil yükledim, canavar gibi oldu.

Sanırım mi8 se gibi global rom çıkmayacak zoom (Youth) modeli için
Merhaba hocam size iki sorum olacak. Sizin telefon zoom modeli bu. Modelde herzaman açık ekran düzgün çalışıyor mu? Çünkü zoom olmayan modelde sadece 10 saniye çalışıyor. Başka ayar yok.
2. Sorum satın aldığınız Zoom modele düz mi 10 lite romu atılmıştı demişsiniz. Bu düz. Modele zoom romu atılabilir demek mi oluyor kamerada sorun olur muhtemelen ama herzaman açık ekran düzgün calisabilir. Tabi zom model de düzgün çalışıyorsa.

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Detaylı anlatımı forumda aratırsanız bulursunuz. Mi hesabından ve Google heabaından çıkış yapıp, Twrp moda girip wipe data yapmanız yeterli olacaktır. Telefonunuz sıfırlanır ve yeniden kurulum yapıp kullanırsınız.

Twrp mod a nasıl geç iyoruz.Bugun hard format için ses kısma ve güç tuşuna bastım ekranda fastboot yazdı bir resimle .öyle kaldı sonra güç tuşuna bastım.kapandi tekrar açtım açıldı. Twrp ye gecemedim yani.Baska nasıl geçiliyor.dosya yoneticisinde twrp diye bir klasör var lakin içinde 4-5 tane dosya var hangisi caikisip twrp ekranına geçiyor bilmiyorum aynı dosyalar magisk klasöründe de mevcut

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Hocam telefon kapalıyken ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. Telefon titreyince bırakın tuşları twrp mod açılacaktır. Muhtemelen ilk açılışta şifre veya desen ister. Çince açılırsa dili ingilizce yapın. Telefonunuzda kullandığınız şifre veya deseni girin. Wipe / format data seçeneğini seçip yes yazın. Telefonunuz komple sıfırlanır ve açılınca kurulum ekranı gelir. Mevcut kullandığınız mi hesabının şifresini ardından google hesabını girmenizi ister.

Üst Alt