MIUI 12 Mi 10 - Hindistan Kararlı Rom V12.2.5.0.RJBINXM İndirme Bağlantıları

clonarek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kürşat
Cihazım
mi 10 5g
Konular
13
Ben yükledim hala da kullanıyorum temiz kurulum ile yükledim en ufak sıkıntı yaşamadım

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Hocam 12.0.3 sürümüne göre kıyas edersek batarya olsun stabillik vs genel olarak izleniminiz nedir. Sorun var mı.
Batarya konusunda aynı diyebilirim aman aman sorun yada iyileştirme yok. Sorun yaşadığım uygulamada olmadı hocam baya da aktif kullanıyorum cihazı. Sorunsuz yani

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Batarya konusunda aynı diyebilirim aman aman sorun yada iyileştirme yok. Sorun yaşadığım uygulamada olmadı hocam baya da aktif kullanıyorum cihazı. Sorunsuz yani
Hocam oyun oynuyor musunuz peki özellikle call of duty. Oyunda iken mikrofon hoparlör sorunu var mı tabi oynuyor iseniz.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bu sürümü yükleyip çeşitli sorunlar ile karşılaşmaya var mı? 12.5 gelene kadar çekilir mi bu sürüm kanser eder adamı.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Ne gibi sıkıntılar yaşadınız hocam
Yazı tipi değişmiyor. Oyunda mikrofon kapalı olsa dahi ses acıkmış gibi geliyor. Tam ekran hareketleri uygulama arası geçiş yapmıyor. Klavye harici kullanıyorum ben SwiftKey ama kendiliğinden den Google ye geçiyor. Bildirim paneli sağ kısım dan çekince ilk çekiştirmede sorun yok arkasından ikinci kez yapınca algılamiyor. Daha aklıma gelmeyen bir kaç şey.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazı tipi değişmiyor. Oyunda mikrofon kapalı olsa dahi ses acıkmış gibi geliyor. Tam ekran hareketleri uygulama arası geçiş yapmıyor. Klavye harici kullanıyorum ben SwiftKey ama kendiliğinden den Google ye geçiyor. Bildirim paneli sağ kısım dan çekince ilk çekiştirmede sorun yok arkasından ikinci kez yapınca algılamiyor. Daha aklıma gelmeyen bir kaç şey.
Aklıma gelen bir şey daha cihaza pc den eski resimlerimi attım dosya yöneticisi gösteriyor ama galeriden girince yok ki taşıma yönteme ile düzelttim ama direk atınca görmüyor.

Üst Alt