MIUI 12.5 Mi 10 hata

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
mi 10 cihazımı mıuı global 12.0.6.0 QJBMIXM dan 12.5.2.0 RJBMIXM' e güncellerken güncelleme doğrulama hatası alıyorum ve indirdiğim güncelleme kendini silip tekrar indirmeye başlıyor. lütfen bir çözüm söyleyin bana. cihazı 2 gündür güncellemeye çalışıyorum ama olmuyor. ekran fotoğrafını yolluyorum
boşuna uğraşma dostum OTA dan android 11 e geçiş durduruldu bir takım hatalar nedeni ile Xiaomi tarafından alınmış bir önlem yabancı kaynaklardan aldım bilgiyi aynı sorunu yaşıyoruz orjinal güncelleyici uygulaması google ninki ile değiştirildi mi 10 Global rom sürümlerinde var bu saçma durum EEA da Endonezya romlarında vs Xiaominin kendi sistem güncelleyicisini değiştirmemiş BL kilidi açmaya değmez Widevine L1 lisansını sonsuza kadar kaybedebilirsin en iyisi Android 12 yi bekle 2 3 ay içinde gelir diye umuyorum

Prmhalil66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
5
Bunu yaparsam cihaz garanti dışı mı kalır ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

boşuna uğraşma dostum OTA dan android 11 e geçiş durduruldu bir takım hatalar nedeni ile Xiaomi tarafından alınmış bir önlem yabancı kaynaklardan aldım bilgiyi aynı sorunu yaşıyoruz orjinal güncelleyici uygulaması google ninki ile değiştirildi mi 10 Global rom sürümlerinde var bu saçma durum EEA da Endonezya romlarında vs Xiaominin kendi sistem güncelleyicisini değiştirmemiş BL kilidi açmaya değmez Widevine L1 lisansını sonsuza kadar kaybedebilirsin en iyisi Android 12 yi bekle 2 3 ay içinde gelir diye umuyorum
Android 12 geldiginde güncelleme kontrolu yaptıgım da 12.5.2 ddegil de 13 mü cıkacak peki 12.5.2. yi yükselmeden direk kendi uygulamasından direk 13 ü yükleyebilir miyim

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
Bunu yaparsam cihaz garanti dışı mı kalır ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 12 geldiginde güncelleme kontrolu yaptıgım da 12.5.2 ddegil de 13 mü cıkacak peki 12.5.2. yi yükselmeden direk kendi uygulamasından direk 13 ü yükleyebilir miyim
Evet dostum her zaman en son güncellemeyi kurarsın

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Prmhalil66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
5
Evet dostum her zaman en son güncellemeyi kurarsın

Su yüzden sordum telefonumu ilk kurdugumda son yükleyemedim güncellemeye gelebilmek için 2 güncelleme yapmıştım da 12.5.2 ye takılı kalıp güncelleyememekle uğraşmak istemiyorum o zmaan beklemeye devam

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
Su yüzden sordum telefonumu ilk kurdugumda son yükleyemedim güncellemeye gelebilmek için 2 güncelleme yapmıştım da 12.5.2 ye takılı kalıp güncelleyememekle uğraşmak istemiyorum o zmaan beklemeye devam
Dağıtım başladığı zaman MIUI 13 indir diye bildirim gelir merak etme

Üst Alt