Soru mi 10 hala alınır mı?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
10klik bir bütçeniz varsa biraz daha koyup üstüne güzel bir yd poco f5 ile yolunuza devam etmelisiniz.

ali072

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 10
Konular
34

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Çok eskidi işlemcisi verimli kafasıyla bakarsak s20 fe de iyi o halde 😃. Bemde 865 kullanmış biri olarak artık uzun vaade de yeterli bir işlemci değil almışken biraz daha üzerine koyup daha iyi bir şey almanı öneririm

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 7A
Konular
17
alınır tabii ki neden alınmasın. 8 gb ram sd865 7nm işlemci 4700 mah batarya ois destekki kameralar kimin neyine yetmeyecek... bu kombinasyonlara burun kıvıran arkadaşlar telefonlarında ne işlem yapıyor çok merak ediyorum :)

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Pro olmayan cihazları almama taraftarıyım.
Mi 10 t pro öneririm

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Kamerasından pek memnun kalmamışlar
+direnç
Günümüzde iyi bir cihaz alacaksanız direncsiz bir cihaz olmaz. Yeni islemciler direncsiz IMEI kabul etmiyor. 10k veripte en azından 7gen2 altında bir işlemci almak çokta mantıklı değil. Direnci işini bilen birisi yaparsa sorun olmayacaktır. Kamera ise fiyat performans sonucu, 10k da o performansa o kameradan daha iyisini bulamazsınız.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Günümüzde iyi bir cihaz alacaksanız direncsiz bir cihaz olmaz. Yeni islemciler direncsiz IMEI kabul etmiyor. 10k veripte en azından 7gen2 altında bir işlemci almak çokta mantıklı değil. Direnci işini bilen birisi yaparsa sorun olmayacaktır. Kamera ise fiyat performans sonucu, 10k da o performansa o kameradan daha iyisini bulamazsınız.
Aslında sıkıntı işlemcide değil hocam yazılımda,
İşlemcilik bir problem yok,siz direnç işlemi ile sistemin güvenlik duvarını kaldırıyorsunuz,yazılımsal da bu mümkün ancak piyasada şuan güncel modellerin eng romu yok,bu yüzden direnç ile yapılıyor bu iş,bilginiz olsun handshake~~

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Aslında sıkıntı işlemcide değil hocam yazılımda,
İşlemcilik bir problem yok,siz direnç işlemi ile sistemin güvenlik duvarını kaldırıyorsunuz,yazılımsal da bu mümkün ancak piyasada şuan güncel modellerin eng romu yok,bu yüzden direnç ile yapılıyor bu iş,bilginiz olsun handshake~~
Doğrudur hocam, bildiğim kadarıyla öyleydi; yanlışmış. Sözünüz esastır

ali072

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 10
Konular
34
Çok eskidi işlemcisi verimli kafasıyla bakarsak s20 fe de iyi o halde 😃. Bemde 865 kullanmış biri olarak artık uzun vaade de yeterli bir işlemci değil almışken biraz daha üzerine koyup daha iyi bir şey almanı öneririm
Hocam baktığım zaman piyasada zaten 10/10 luk beni al diyen bi telefon görmüyorum kendi açımdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pro olmayan cihazları almama taraftarıyım.
Mi 10 t pro öneririm
Bu zamanda ekran ips alınmaz diye düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haklısınız hocam güncel cihazların hemen hemen hepsi dirençle kayıt oluyor ama sıfır telefonun açılması ve anakartta işlem yapılması ben yanaşmıyorum

Üst Alt