MIUI 12 Mi 10 - Endonezya Kararlı Rom V12.0.1.0.QJBIDXM İndirme Bağlantıları

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yahu şu Google uygulamalari kadar gıcık Bi uygulama yok kardeşim telefondan soğudum
Hiç sormayın ya lanet bir şey. Cidden soğutuyor insanı. Google kullanacak olsak saf Android cihaz alırdık. Xiaomi bu konuda çok saçma iş yapıyor.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar mi msj ve Arama uygulaması için bu romu denemek istiyorum ancak cihazım Çin versiyon. Şu an kartım 1ci yuvada bu romu kurarsam sim 1i mi görür 2yi mi. Bunu nasıl anlayabiliriz.

westbam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Endonezya V12.2.4.0.RJBIDXM Android 11 kararlı rom çıktı. Benim de tek hat kayıtlı bakalım hangi hattı kullanabilecem ve MIUI arama ve mesaj uygulaması var mı göürcez.

Kararlı Sürüm Linki:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Endonezya V12.2.4.0.RJBIDXM Android 11 kararlı rom çıktı. Benim de tek hat kayıtlı bakalım hangi hattı kullanabilecem ve MIUI arama ve mesaj uygulaması var mı göürcez.

Kararlı Sürüm Linki:
Hocam cihaz global mi Çin versiyon mu.

westbam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Son düzenleme:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Çin sürümü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bende de sim 2 aktif.
Anladım hocam rom atınca deneyimlerinizi paylaşır iseniz sevinirim. Bende sırf miui arama ve msj için istiyorum bu romu

westbam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Anladım hocam rom atınca deneyimlerinizi paylaşır iseniz sevinirim. Bende sırf miui arama ve msj için istiyorum bu romu
Şu an Xiaomi.eu rom kullanıyorum. İki simi de görüyor. Bunun da bir eksiği temalar uygulaması global değil. Diğer herşey (arama, mesajlar) eksiksiz. Çin ve Global romların en iyi özelliklerini almışlar ve dil desteği mevcut.

westbam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Az önce Endo
Az önce kurdum ve bu sürüm de sim 1'i kabul görüyor sadece. Benim sim 2 kayıtlı olduğu için kullanamıyorum. Ama Arama ve Mesajlaşma uygulaması MIUI :)

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Şu an Xiaomi.eu rom kullanıyorum. İki simi de görüyor. Bunun da bir eksiği temalar uygulaması global değil. Diğer herşey (arama, mesajlar) eksiksiz. Çin ve Global romların en iyi özelliklerini almışlar ve dil desteği mevcut.
Hocam mi 10 ilk aldığım zamanlar eu. Yükledim sürüm hangisi derseniz hatırlamam ama aradan 5.6 ay geçti. Resmen rezillik hata üstüne hata hele ki en büyük sıkıntı karşıya ses gitmeme sorunu her defasında cihazı yeniden başlattım. Sonra malum hint rom yükledim kim ne derse desin üzerine rom görmedim 12.0.3 sürümü. Akabin de 12.2.5 geldi buda rezil oldu çıktı. Şimdi eu da sorun var mı eksiği ne fazlası ne. Batarya süresi ne alıyorsunuz. Takılma donma yada bir çalısmayan özellik var mı. Sorun çıkmayacağını bilsem eu dan başka rom kurmam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce Endo

Az önce kurdum ve bu sürüm de sim 1'i kabul görüyor sadece. Benim sim 2 kayıtlı olduğu için kullanamıyorum. Ama Arama ve Mesajlaşma uygulaması MIUI :)
İyi bakalım benim şu an da 1 de ama malum imei işlemi yok şimdi yukleyecek olsam diğer 4 ayı kullanamam. Neyse 12.5 global olarak gelene kadar beklemeye alayım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular