Yardım Mi 10 Brick

gablin40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
2
Mi 10 (umi) telefon kullanıyorum. Xiaomi Eu'nun V12.2.2.0.RJBCNXM_v12-11 sürümünü kurmuştum cihaza. Kurduktan sonra cihaza magisk yükledim ve cihaz fastboot ekranından çıkmadı ve defalarca tekrar twrp yüklememe rağmende twrpye girmedi. Yazılımı attıktan sonra bu seferde stock recoveryde kaldı. Bende twrp yükleyip wipe yapıp ardından tekrar Xiaomi Eu'nun V12.2.2.0 sürümünü tekrar kuracaktım ancak wipe yaptıktan sonra recoveryde yeniden başlat dedim ve telefon bir daha açılmadı. Ne fastboota giriyor ne de recoverye hiç bir şekilde cihazda tepki yok. İnternette araştırdığım kadarıyla telefonu söktüm EDL modunda bilgisayara bağlayabildim. Mi flashta COM portunda görünüyor. Birkaç kişi bilgisayara bağlanıp yetkili hesapla yükleme yapmaya çalıştı ancak yapılamadı. En son bağlanan kişide yazılım yüklemeye çalışırken ilk aşama olan dummy.img de kaldı 45 dk boyunca bekledik hiçbir şekilde tepki vermedi. Miflashın eski sürümleriyle kurmayı deniyorum ping target via firehose hatası veriyor. Qfil ile kurmayı deniyorum sahara fail error hatası veriyor. Telefonu nasıl kurtarabilirim ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Mi 10 (umi) telefon kullanıyorum. Xiaomi Eu'nun V12.2.2.0.RJBCNXM_v12-11 sürümünü kurmuştum cihaza. Kurduktan sonra cihaza magisk yükledim ve cihaz fastboot ekranından çıkmadı ve defalarca tekrar twrp yüklememe rağmende twrpye girmedi. Yazılımı attıktan sonra bu seferde stock recoveryde kaldı. Bende twrp yükleyip wipe yapıp ardından tekrar Xiaomi Eu'nun V12.2.2.0 sürümünü tekrar kuracaktım ancak wipe yaptıktan sonra recoveryde yeniden başlat dedim ve telefon bir daha açılmadı. Ne fastboota giriyor ne de recoverye hiç bir şekilde cihazda tepki yok. İnternette araştırdığım kadarıyla telefonu söktüm EDL modunda bilgisayara bağlayabildim. Mi flashta COM portunda görünüyor. Birkaç kişi bilgisayara bağlanıp yetkili hesapla yükleme yapmaya çalıştı ancak yapılamadı. En son bağlanan kişide yazılım yüklemeye çalışırken ilk aşama olan dummy.img de kaldı 45 dk boyunca bekledik hiçbir şekilde tepki vermedi. Miflashın eski sürümleriyle kurmayı deniyorum ping target via firehose hatası veriyor. Qfil ile kurmayı deniyorum sahara fail error hatası veriyor. Telefonu nasıl kurtarabilirim ?
Zenex hocamıza gönderebilirsiniz

Oyla:

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
AdeLa hocam bir bakar mısınız ?

Oyla:

alonee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
The Alonee
Cihazım
Mi 10 12/256
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
0
Hocam çok geçmiş olsun. Muhtemelen android 11 e geçtikten sonra 11 uyumlu twrp yüklenseydi sorun olmayacaktı muhtemelen ondan dolayı böyle oldu. Size özelden mesaj yazdım hocam. Tekrardan geçmiş olsun.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sizin çözümünüz bende hocam. Özel mesaj atın konuşalım :)

Oyla:

cripple

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Merhaba burada çözüme ulaşabildiniz mi?
Bende imei repair yaptım. Şebeke gelip gidiyordu. Düzeltmeye çalışırken telefon brick oldu. Arkasını açtım test pointlerden edl moda sokabiliyorum. Miflash ile yüklerken yetkili hesap istiyor. Telefonu kurtaramadım.

Oyla:
Üst Alt