Soru Mhl desteği

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Eskiden bazı samsung telefonlarda kullanıyordum linkteki kablonun micro usbli olanı acaba type c olanı mi 9t de destekliyormu televizyona bağlamak için kullanılırmı almaya değermi yani

Son düzenleme:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Edit; MHL desteği maalesef yokmuş. Şimdi kontrol ettim bir kısıtlama söz konusu sanırım. Farklı cihazları kontrol etmek için şu uygulamayı kullanabilirsiniz

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:
Oyla:

iceworld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ender
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
9
bildiğim kadarı ile xiaomi cihazlarda mhl veya slimport desteği yok

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Eskiden bazı samsung telefonlarda kullanıyordum linkteki kablonun micro usbli olanı acaba type c olanı mi 9t de destekliyormu televizyona bağlamak için kullanılırmı almaya değermi yani

Cihazda mhl desteği yok hocam. Mirascreen türü kablosuz bağlantı destekli görüntü aktarımı yapabilrisiniz.

Oyla:

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Otg özelliğini hdd bağlayarak kullanıyorum ama kararsız kaldım mhl desteği hakkında youtubeda güvenilir ve net bir video bulamadım açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazda mhl desteği yok hocam. Mirascreen türü kablosuz bağlantı destekli görüntü aktarımı yapabilrisiniz.
Onuda düşündüm de 60-80 liralık ürünler gecikme yapıyormuş diye yorumlar okumuştum

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Otg özelliğini hdd bağlayarak kullanıyorum ama kararsız kaldım mhl desteği hakkında youtubeda güvenilir ve net bir video bulamadım açıkçası

Onuda düşündüm de 60-80 liralık ürünler gecikme yapıyormuş diye yorumlar okumuştum
Ben kullanmıştım dediğiniz fiyat çerçevesinde ürün. Telefon ne kadar yakın olursa bağlantıda problem olmuyor. Telefonla televizyon arasına insan girersd durakliyor

Oyla:

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Edit; MHL desteği maalesef yokmuş. Şimdi kontrol ettim bir kısıtlama söz konusu sanırım. Farklı cihazları kontrol etmek için şu uygulamayı kullanabilirsiniz

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Evet bende denedim şimdi yokmuş yapacak birşey yok o zaman aslında en iyisi tvbox ama olmayınca olmuyor teşekkürler yanıtlar için

Ben kullanmıştım dediğiniz fiyat çerçevesinde ürün. Telefon ne kadar yakın olursa bağlantıda problem olmuyor. Telefonla televizyon arasına insan girersd durakliyor
5-6 metre yeterli aslında

Oyla:

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
MHL desteği net olarak yok, sahte videolar dolaşıyor olabilir. Miui 10'da Screen Casting çalışıyor, Miui 11'le beraber onu da çöp ettiler çoğu televizyonda artık çalışmıyor. Miui 10'da dahi gecikmeli çalışıyordu ama en azından çalışıyordu. Miui 12'de durum ne bilmiyorum belki de komple kaldırmışlardır Xiaomi sever böyle pısırık işleri.
Daha iyi bir şey isterseniz TV Box'lara bakın ama Xiaomi'ninkini tavsiye etmem, eğer yenisi yakın zamanda çıkacaksa sizin 500 Liraya alacağınız Mi Box S'inizi Xiaomi kullanılamaz hale getirir, kasıtlı ürün eskitmeyi en iyi yapan firmalardan biri oldu iyice.

Oyla:
Üst Alt