Yardım Mesaj bildirim iptali

Hüseyin 60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin burç
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2.1.0
Telefon Modeli
Redmi Note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
Xiaomi telefonlarda mesaj bildirim iptali özelliği eklense çok güzel olacak tıpkı huawei deki gibi hatta bildirim çubuğu nu aşağı indirmek için bir tuş konulsa daha güzel olur çünkü telefon lar büyük parmak yetişmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi telefonlarda mesaj bildirim iptali özelliği eklense çok güzel olacak tıpkı huawei deki gibi hatta bildirim çubuğu nu aşağı indirmek için bir tuş konulsa daha güzel olur çünkü telefon lar büyük parmak yetişmiyor

Bu arada yanlış oldu mesaj gönderim iptali olacaktı yanlış yazmışım düzeltemiyorum

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bildirim çubuğu için ekranın ortasından veya altından parmağınızı aşağıya kaydırdığınız zaman açılacaktır hocam.

Oyla:

Hüseyin 60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin burç
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
10
Bildirim çubuğu için ekranın ortasından veya altından parmağınızı aşağıya kaydırdığınız zaman açılacaktır hocam.
Ama dediğiniz telefon boştayken internet sayfası açık olduğunda veya uygulama açık olduğunda olmuyor

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ama dediğiniz telefon boştayken internet sayfası açık olduğunda veya uygulama açık olduğunda olmuyor
Siz böyle bir ifade kullanmadığınız için yukarıdaki cevabı verdim hocam :) Dediğiniz olmuyor maalesef ama custom romlarda bu özellik olabilir.

Oyla:
Üst Alt