• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Yardım mesaj alamiyorum

Baris199251

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
26
Adım
Barış
Cihazım
Mi5s
ekte goruldugu gibi eşimden gelen mesaj bu sekilde gozukuyor. icerigini goremiyorum tikladigim zaman mesajlar bolumunde hicbir sey yok. engellimi diuye baktim malesef deyil engelliyip tekrar kaldirdim yine ayni. cihazi 0 ladim tamamen yine ayni. sadece eşimden gelen mesaj bu sekilde digerleri nornmal. daha once basina gelen yada çözümü bilen yardimci olursa sevinirim. Screenshot_2017-08-12-22-44-11-751_lockscreen.png

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
21
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
İyi geceler öncelikle Allah daim etsin mutluluğunuzu ve konuya gelecek olursak, mesajlar gizli klasör demi? Mesaj uygulamasında aşağı doğru çektiğiniz de kilitli mesajlar gelir. Kısaca eşinizle mesajlarınız kilitli mi?

Baris199251

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
26
Adım
Barış
Cihazım
Mi5s
İyi geceler öncelikle Allah daim etsin mutluluğunuzu ve konuya gelecek olursak, mesajlar gizli klasör demi? Mesaj uygulamasında aşağı doğru çektiğiniz de kilitli mesajlar gelir. Kısaca eşinizle mesajlarınız kilitli mi?
Allah razı olsun hocam.Maalesef gizli değil onuda denedim baktım o şekilde degil hocam.

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
21
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Farklı bir SMS programı ile denediğiniz de kişi ismi yine "Bilinmeyen" olarak mı gözüküyor denediniz mı?

ozgrcvdr

Süper Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
39
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Screenshot_2017-08-13-14-40-38-912_com.android.vending.png
ekte goruldugu gibi eşimden gelen mesaj bu sekilde gozukuyor. icerigini goremiyorum tikladigim zaman mesajlar bolumunde hicbir sey yok. engellimi diuye baktim malesef deyil engelliyip tekrar kaldirdim yine ayni. cihazi 0 ladim tamamen yine ayni. sadece eşimden gelen mesaj bu sekilde digerleri nornmal. daha once basina gelen yada çözümü bilen yardimci olursa sevinirim. Ekli dosyayı görüntüle 12076
Hocam bunu bi dene.link bulamadım ama google play de ismini yaz çıkıyor

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konu onaylanmıştır.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!