Merhabalar

backir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Redmi 4x ile bir haftadır aranızdayım. Güncellemelerle ilgili sorularım olacak şimdide ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Hayırlı Olsun Öncelikle Hocam Skorpi Hocam Verir En Güzel Cevapları Diğer Üyelerde Yardım Ederde Skorpi nin deneyimi daha çoktur bana göre

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Güncellemeleri skorpi hocam bizden iyi bilir . ayrıca Forum kuralları gereği başlıkların sorununuzu açıklaması gerekir (örn. Redmi 4x Güncelleme ) İyi forumlar .

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Redmi 4x ile bir haftadır aranızdayım. Güncellemelerle ilgili sorularım olacak şimdide ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum
Öncelikle cihazınız hayırlı olsun ve güle güle kullanın....soru sormadan önce size forumumuzda cihazınızla ilgili konu başlığı altındaki çok değerli paylaşımları vakit ayırıp okumanızı öneririm, okursanız, inanın, bizlerden bile çok daha bilgili olur ve başkalarına da yardımcı olabilecek seviyeye gelirsiniz....kolay gelsin

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayırlı Olsun Öncelikle Hocam Skorpi Hocam Verir En Güzel Cevapları Diğer Üyelerde Yardım Ederde Skorpi nin deneyimi daha çoktur bana göre
Teşekkür ederim, ancak kesinlikle büyük bir yanılgı içindesiniz, Xiaomide henüz yeni ve emekleme safhasında olan benim ve bende herkesle birlikte, elimden geldiği kadarıyla, öğrenmeye çalışıyorum ve ancak öğrenebildiklerimi aktarabiliyorum....

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Teşekkür ederim, ancak kesinlikle büyük bir yanılgı içindesiniz, Xiaomide henüz yeni ve emekleme safhasında olan benim ve bende herkesle birlikte, elimden geldiği kadarıyla, öğrenmeye çalışıyorum ve ancak öğrenebildiklerimi aktarabiliyorum....
hocam ben bana göre en deneyimlisi dedim herkese göre demedim gurupta şuanda en çok yardım eden sensin

backir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Öncelikle cihazınız hayırlı olsun ve güle güle kullanın....soru sormadan önce size forumumuzda cihazınızla ilgili konu başlığı altındaki çok değerli paylaşımları vakit ayırıp okumanızı öneririm, okursanız, inanın, bizlerden bile çok daha bilgili olur ve başkalarına da yardımcı olabilecek seviyeye gelirsiniz....kolay gelsin

Ooo Skorpi üstad sizler de mi buradaydınız. İsim vermek olmasın ''pda'' lı forumda sayenizde mate7 mi uçuruyordum. O telefonda emeğiniz çoktur o yüzden teşekkürü bir borç bilirim. Şimdi de burada o engin bilgilerinizden istifade etmek bir övünç kaynağıdır efem. Eh hayırlı forumlar o halde

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Hocam yaşça benden büyüksünüz, belki terbiyesizlik etmiş olucam fakat siz yanılgı içerisindesiniz. Xiaomi'de yeni olabilirsiniz fakat android'te eski ve bir o kadar bilgi sahibi bir abimizsiniz. Forum içerisinde değerli bilgileriyle üyeleri aydınlatıp yol gösteren kişilerin başında yer aldığınız konusunda arkadaşlarla hem fikirim (:
Saygılarımla..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ooo Skorpi üstad sizler de mi buradaydınız. İsim vermek olmasın ''pda'' lı forumda sayenizde mate7 mi uçuruyordum. O telefonda emeğiniz çoktur o yüzden teşekkürü bir borç bilirim. Şimdi de burada o engin bilgilerinizden istifade etmek bir övünç kaynağıdır efem. Eh hayırlı forumlar o halde
Estağfurullah Üstadım...Mate7 bambaşka bir telefon, ancak MM den sonra güncelleme almaması ve TürkPDA Kurucusu, hocam ve üstadım Sayın Can Duman kardeşimin tavsiye ve telkinleri , buradaki hocam ve üstadım Sayın Escobar1945 ın Xiaomiyi bana bizzat sevdirmesi sonucunda benim de Xiaominin ayrıcalıklı dünyasına ve aynı zamanda büyük Miuitürkiye ailesine katılmak elzem oldu...ayrıca haftalık güncellemeler de benin hastalığıma çok iyi gelmektedir....Xiaomi konusunda henüz emekleme dönemlerindeyim ve öğrenip, adapte olmaya çalışıyorum...Sizi de burada görmekten büyük mutluluk duydum..tekrardan hoş geldiniz

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam yaşça benden büyüksünüz, belki terbiyesizlik etmiş olucam fakat siz yanılgı içerisindesiniz. Xiaomi'de yeni olabilirsiniz fakat android'te eski ve bir o kadar bilgi sahibi bir abimizsiniz. Forum içerisinde değerli bilgileriyle üyeleri aydınlatıp yol gösteren kişilerin başında yer aldığınız konusunda arkadaşlarla hem fikirim (:
Saygılarımla..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim, ne terbiyesizliği....güzel sözleriniz için teşekkür ederim, elimden geldiği kadarıyla, yardımcı olmak/olabilmek bana büyük zevk ve mutluluk vermektedir...sevgilerimle

Üst Alt