Sohbet Merhabalar [ Mi 8 Lite İle 4/64 ]

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1
Öncelikle hayırlı olsun Şu anlık memnunmusun acaba ben 6/128 düşünüyorum ama sizin geribildiriminiz önemli benim için :)

MaJeSTe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Kamu
Konular
4
Öncelikle hayırlı olsun Şu anlık memnunmusun acaba ben 6/128 düşünüyorum ama sizin geribildiriminiz önemli benim için :)

Merhabalar hocam cihaz kesinlikle çok ama çok güzel yaklaşık 1 aydır kullanıyorum artıları ve eksilerini karışık olarak yazmaya çalışacağım inş yararlı olur;

Telefonun özelleştirilmiş arayüzü kesinlikle sorunsuz ve harika çalışıyor İOS kullanan birisi hiç ama hiç yabancılık çekmeyecektir.
Batarya performansı gerçekten çok iyi sürekli kullanımda 1,5 günü rahatlıkla görüyorum,
Gece kamera perf. düşük seviyede ancak yeterli ışık altında çok güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz,
şimdiye kadar donma kasma vs yaşamadım sadece yazılımsal bir kaç ufak sorunla karşılaştım onuda burdaki bilgili arkadaşlar sağ olsun yardımları ile çözdüm,
yüz tanıma ve parmak izi okuyucu inanılmaz şekilde hızlı ve stabil çalışıyor,
ekran kalitesi % 75 seviyelerinde ama fiyatına göre gayet güzel,
olur olmadık yerlerde kendi içinde yüklü gelen uygulamalarda reklamları bol bol görüyorsun kapatsan bile kapanmıyor. :D
telefon biraz ağır,
hesaplar ile senkronize olmada bazen sorun yaşadım yazılımsal olduğunu düşünüyorum,
inanılmaz şekilde parmak izi bırakıyor. :D
internet kısmında neden bilmiyorum ama hücresel veride stabilite yok bazen bağlantı olmasına rağmen internete erişemiyorum.
elinize aldığınız zaman kaliteyi hissediyorsunuz kullanılan materyaller bu hissi rahatlıkla veriyor,

ben ilk mesajımda dediğim gibi ilk defa Android bir telefon kullanıorum ve doğal olarak İOS cihaz ile karşılaştırıyorum stabilite Apple ürünleri kadar olmasada var ve tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim aynı özelliklerde bu fiyata başka cihaz yok gibi tavsiye ederim....

Üst Alt