Sohbet Merhabalar [ Mi 8 Lite İle 4/64 ]

Skorpi

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Merhabalar Mi 8 Lite ile aranızdayım ilk defa Android bir telefon kullanıyorum. :)
Aramıza hoş geldiniz, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

MaJeSTe

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Okan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Kamu
Hoşgeldiniz
Hayırlı uğurlu olsun
Daha önce ankesörlü telefonmu kullanıyordunuz ,
Eyvallah teşekkür ederim :)

Daha önce ankesörlü telefon değil İOS kullanıyordum ama sizin oralarda tek işletim sistemli telefonlar var ve ankesörden direk Android'e geçiyorsunuz sanırım. :D Aşağıda bazı işletim sistemlerini paylaşıyorum denerseniz ilerde yabancılık çekmezsiniz. :)

Android
iOS
Windows Phone
Palm OS
BlackBerry OS
Mobilinux
MeeGo
SymBian

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Öncelikle hayırlı olsun Şu anlık memnunmusun acaba ben 6/128 düşünüyorum ama sizin geribildiriminiz önemli benim için :)

MaJeSTe

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Okan
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Kamu
Öncelikle hayırlı olsun Şu anlık memnunmusun acaba ben 6/128 düşünüyorum ama sizin geribildiriminiz önemli benim için :)

Merhabalar hocam cihaz kesinlikle çok ama çok güzel yaklaşık 1 aydır kullanıyorum artıları ve eksilerini karışık olarak yazmaya çalışacağım inş yararlı olur;

Telefonun özelleştirilmiş arayüzü kesinlikle sorunsuz ve harika çalışıyor İOS kullanan birisi hiç ama hiç yabancılık çekmeyecektir.
Batarya performansı gerçekten çok iyi sürekli kullanımda 1,5 günü rahatlıkla görüyorum,
Gece kamera perf. düşük seviyede ancak yeterli ışık altında çok güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz,
şimdiye kadar donma kasma vs yaşamadım sadece yazılımsal bir kaç ufak sorunla karşılaştım onuda burdaki bilgili arkadaşlar sağ olsun yardımları ile çözdüm,
yüz tanıma ve parmak izi okuyucu inanılmaz şekilde hızlı ve stabil çalışıyor,
ekran kalitesi % 75 seviyelerinde ama fiyatına göre gayet güzel,
olur olmadık yerlerde kendi içinde yüklü gelen uygulamalarda reklamları bol bol görüyorsun kapatsan bile kapanmıyor. :D
telefon biraz ağır,
hesaplar ile senkronize olmada bazen sorun yaşadım yazılımsal olduğunu düşünüyorum,
inanılmaz şekilde parmak izi bırakıyor. :D
internet kısmında neden bilmiyorum ama hücresel veride stabilite yok bazen bağlantı olmasına rağmen internete erişemiyorum.
elinize aldığınız zaman kaliteyi hissediyorsunuz kullanılan materyaller bu hissi rahatlıkla veriyor,

ben ilk mesajımda dediğim gibi ilk defa Android bir telefon kullanıorum ve doğal olarak İOS cihaz ile karşılaştırıyorum stabilite Apple ürünleri kadar olmasada var ve tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim aynı özelliklerde bu fiyata başka cihaz yok gibi tavsiye ederim....

Üst Alt