Merhaba

• Konbuyu başlatan DeeD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 763

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
Herkese Merhaba ben ibrahim, orduda yaşıyorum. 28 yaşındayım meslek elektronik ama mecburiyeten muhasebeciyim. Yıllarca sony kullandım kullanırdım. Forumlarda zaman öldürdüm. Admin olarak görevlendirildim. Kendimizce birşeyler anlatmaya yardımcı olmaya çalıştım bu sırada yazılım dili adına hiç bir şey öğrenemedim Android kullanırken herşey bir anda yazılım diline döndü eskiden hazır packler vardı basardık cihaza olur biterdi şimdi öyle değil ger kaldık çok. Şimdi ucundan tutmaya çalışıyorum mi hayranlığı powerbanklarının mükemmel performans vermesi ile satışını gerçekleştirmiş olmam sonucunda bu markaya güvenilir deyip Cihazini almamla güzel bir yola girdim. Kaliteli işçilik ve malzeme ile xioami başarılı bir firma gözümde şimdi görüyorum formda benm için bitmiştir diyen var size iyi bby Bby diyorum oturduğum yerden xioami yeni başlıyor.. Miui8 mesela benim gözümde çok iyi olmuş bakiyorum yorumlar feci insan hayret ediyor ayni Cihazi kullanmıyoruz galiba ondan neyse çok konuştum devam ederim yine kısaca bn ibrahim aranızdayım..

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
Öncelikle hoşgeldiniz sizin adınıza sevindim özellikle MIUI8 konusunda söyledikleriniz konusunda ancak bende eleştirenler arasindayim çünkü biz Xiaomi markasını ve MIUI romu bu haliyle gormek istemiyoruz tabiki yenilikler olacaktir tasarım anlamida değişiklikler vs olacaktir fakat daha önce kullandığınızda aldığınız keyfi vermiyorsa yazilim ve sürekli yeni cihaz çıkarıp onlarada güncelleme veremiyorsa zamanında hataları gideremiyorsa bir firma önce mevcut portföyü korumak adına insanların beklentilerini karşılamak icin caba sarfetmeli bende şu anda mi5 pro kullanıyorum evet memnunum fakat MIUI romlarda daha önce tattığım özgürlüğü şu anda göremiyorum en basit örneği cihaza root lu dahi olsa reklam engelleme programlarını kurup reklamları engelleyemiyorsunuz kaldı ki root yapmak icin bile bootloader kilidini acmak icin basvuruda bulunup beklemek zorunda kalan bir sürü kisi var.
Bizler bu cihazları özgürce cihaz üzerinde istediğimiz değişikliği yapabildiğimiz için alıp kullanıyoruz yoksa zaten diger firmalardan bir farkı kalmıyor haksızmıyım.
Neyse bu kadar uzun uzadiya yazıyorum kusura bakmayın ama uzun zamandır MIUI romlarini ve cihazlarını kullanan hemen herkes benim gibi düşünüyor diye tahmin ediyorum bu yüzdendir ki eleştiriyoruz saygısızlık etmek değil niyetim lütfen yanlış anlamayın ama kendi adıma elestirmekte haklı olduğumuzu düşünüyor ve size yeniden aramıza hosgeldiniz diyorum.

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Hoşgeldin diyelim bizde misafiriz ama :D miui 8 e pil kullanımı yüzünden alışamadım ne yazık ki :(

Üst Alt