Yardım Menüde sayfalar arası geçiş

kerimerzurumlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Resmi note7
Konular
7
Arkadaşlar merhaba ana menüde sayfalar arasında geçiş yaparken ikinci veya üçüncü sayfadaysam birden kendiliğinden beni birinci yani ekran kilidini açtığımızdaki ilk sayfaya atıyor. Sizce bu neden olabailir çok sinir bozucu bi durum. Dikkat ettim tam ekran modunda kullandığımda böle bir sorun olmuyor acaba bunun bi ayarı falan mı var yoksa yazılımsal bş sorun mu siz hiç böle bi sorunla karşılaştınz mı?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Varsayılan olarak ayarlı ana ekrana geri dönüyordur hocam.
Tam ekran hareketlerini kullanırken küçük bir yukarı kaydırma yapar iseniz varsayılan ana ekrana sizi döndürür.
Muhtemelen sağa sola hızlı kaydırma yapıyor iseniz eliniz yukarı doğru kayıyor olabilir.
Ayarlar kısımın dan tam erkan hareketlerinin kullanılmasına göz atabilirsiniz.

Oyla:

kerimerzurumlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Resmi note7
Konular
7
Varsayılan olarak ayarlı ana ekrana geri dönüyordur hocam.
Tam ekran hareketlerini kullanırken küçük bir yukarı kaydırma yapar iseniz varsayılan ana ekrana sizi döndürür.
Muhtemelen sağa sola hızlı kaydırma yapıyor iseniz eliniz yukarı doğru kayıyor olabilir.
Ayarlar kısımın dan tam erkan hareketlerinin kullanılmasına göz atabilirsiniz.

Tam ekran modunda o sıkıntıyı yaşamıyorm altta tuş kombinasyonları varken yaşıyorum

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Kullandığınız Tema ile alakalı veya kullandığınız romdan olabilir.Varsayılan bir tema ile kullanıp kontrol ediniz, düzelmemesi halinde cihazı sıfırlayıp kontrol edebilirsiniz.
Sorun tekrar ediyorsa kullandığınız rom ile alakalıdır.Güncelleme ile düzelecektir.

Oyla:
Üst Alt