Haber MediaTek Antutu Skorları

MediaTek Antutu Skorlarını yüksek göstermek için hile yapmış (yapılanlara ben şahid olmadım ) giggle~~

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
ne bu mediatek çekememezligi. note8pro kullanıyorum kaç ay oldu, toplam 600-700 saat pubg oynamisimdir 60 fps te, hala tık demiyor ve ben bu cihaza 1400 lira verdim. cayir cayir yanan snapdragon 830 u çok çabuk unuttuk.
Oyundan fps almanızı sağlayan CPU değil GPU dur. Söylediklerinizin MTK ile bağlantısı %30 civarında, oyun oynarken işinizi yapan MALI G76 onunda gücü 800 Mhz kadar. Cihazda sorun yaşamıyor olmanız sevindirici ayrıca sandığınız gibi MTK düşmanı yada SDM sevici değiliz, işini en iyi yapan kabulümüz. :)

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Oyundan fps almanızı sağlayan CPU değil GPU dur. Söylediklerinizin MTK ile bağlantısı %30 civarında, oyun oynarken işinizi yapan MALI G76 onunda gücü 800 Mhz kadar. Cihazda sorun yaşamıyor olmanız sevindirici ayrıca sandığınız gibi MTK düşmanı yada SDM sevici değiliz, işini en iyi yapan kabulümüz. :)
gpu olduğunu biliyoruz ama entegre olduğu için tek tek belirtmeye gerek yok.demek istediğimiz fiyatı bandında rakipsiz olduğu.

Üst Alt