Yardım max 2 stabil rom

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Benim de denediğim kadarıyla şu ana kadar ki en sorunsuz 11 rom. Herhangi bir sorun yada hata ile karşılaşmadım.
Aynen katılıyorum. Zevkle kullanıyorum. Telefonum 4 yıllık bir MiMax 2 olmasına rağmen çok rahat, akıcı ve hızlı çalışıyor. Üstelik sistem telefonumu zorlandırmıyor, dolayısı ile ısındırmıyor. Çok ama çok memnun kaldım, sürekli kullanıyorum. Android 11 olmasıda ayrı bir güzellik...clap~~

Turser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serpil
Cihazım
Xioami mi max2
Konular
0
Bootloader kilitinin açık olması lazım. Zip dosyası download yaparken Download Klasörü' ne iniyor zaten. Telefonunuzun root edilmiş ve telefonunuza twrp yüklenmiş olması gerekiyor.

Ben önce zip dosyasını indiriyorum, telefonumun botloader kiliti açık olduğu için ve root ettiğim için ve ayrıca Twrp yüklediğim için telefonumu recovery moduna geçiriyorum ve indirdiğim zip dosyasını flaşlayarak telefonuma kuruyorum. Dediğim gibi öncelikle telefonunuzun bootloader kilitinin açık olması, root edilmesi ve Twrp yüklenmesi gerekiyor. Bunları yapmadan olmaz.
Verdiğiniz detaylar ben ve benim gibi birçok arkadaşa yardımcı olacaktır kendi adıma teşekkür ederim çok makbule geçti sağolun

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Verdiğiniz detaylar ben ve benim gibi birçok arkadaşa yardımcı olacaktır kendi adıma teşekkür ederim çok makbule geçti sağolun
Bu konuda herhangi bir sıkıntınız olursa her zaman yardımcı olmaya hazırım. Bilgi paylaşılınca güzeldir, paylaşılmalıdır.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Ben hala kamera hatası alıyorum temiz kurmama rağmen
Bir kurulum hatası yapmış olabilirsiniz. Ben normal kurulum yaptım. Hiç kamera hatası almadım. Hatta daha iyi bir kamera yüklemek için mevcut kamerayı dondurdum ve modifiye edilmiş gcam (simple camera ) yükledim. Hiç bir sorun yaşamadım.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi gayet stabil çalışıyor
Birde custom rom olarak Lineageos Fan Edition v11.69 kurarsanız, MiMax 2 'ye başka bir rom kurmayı sanırım bir daha hiç düşünmeyeceksiniz. Süper mi, Süper ! Üstelik android 11. Sorunsuz çalışıyor, gapps' a gerek kalmadan...!

qmavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Lineageos Fan Edition v11.69 u bir kaç kez kurmayı denedim data sistem vendor format yaptım sonra rom u flash ladım ama kurulum yapmadan reboot yaptı. orangefox açtığımda no OS yazıyordu. Nerede hata yaptım acaba? Bende başka rom kurdum sıkıntı olmadı.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Lineageos Fan Edition v11.69 u bir kaç kez kurmayı denedim data sistem vendor format yaptım sonra rom u flash ladım ama kurulum yapmadan reboot yaptı. orangefox açtığımda no OS yazıyordu. Nerede hata yaptım acaba? Bende başka rom kurdum sıkıntı olmadı.
Twrp' yi kurunuz, ''dalvik-cache, sistem, veri, önbelllek'' i temizleyiniz, kesinlikle dahili depolama ve diğerlerini işaretlemeyiniz (temizlemeyiniz ). Bu aşamadan sonra yükle seçeneğini tıklayınız ve kurmak istediğiniz zip uzantılı romu flaşlayınız ( Yükleyiniz ). Lineage Fan Edition harika bir Rom, son derece stabil, sağlam, hızlı ve her türlü gereksinimi karşılayan bir sisteme sahip. Google gapps kurmadan rootlu telefonunuzda yıllarca kullanabileceğiniz android 11 olan bir Rom. Takıldığınız noktada bana yazabilirsiniz, özeldende ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

fantastik74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Hala hataya rastlamadiniz mi? Orjinal tabanlı custom romlarda bile ahize ve hoparlör sesi kötüydü bunda nasıl?
kurulumda sıkıntı yok ama bana gapps uygulamaları lazım bunları nasıl kurabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp' yi kurunuz, ''dalvik-cache, sistem, veri, önbelllek'' i temizleyiniz, kesinlikle dahili depolama ve diğerlerini işaretlemeyiniz (temizlemeyiniz ). Bu aşamadan sonra yükle seçeneğini tıklayınız ve kurmak istediğiniz zip uzantılı romu flaşlayınız ( Yükleyiniz ). Lineage Fan Edition harika bir Rom, son derece stabil, sağlam, hızlı ve her türlü gereksinimi karşılayan bir sisteme sahip. Google gapps kurmadan rootlu telefonunuzda yıllarca kullanabileceğiniz android 11 olan bir Rom. Takıldığınız noktada bana yazabilirsiniz, özeldende ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.
Gapps uygulamaları kurmam lazım. bu siteden arm64 android 11 nano indirdim twrp ile flashladım ama sistem açılmıyor. başlangıç ekranında dönüp duruyor başka yol var mı acaba

Üst Alt