Rom masikx bitti...

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
ben revos 9.9.21 kullanıyorum mi6 cihazımla, full mobil veri ile 11 saat alıyorum. çok zorlarsam on buçuk saate düşüyor. cidden mükemmel rom revos
revos miui 12 için ilk çıkarttığı değilde 2. çıkn sürümüydü sanırım çok iyiydi ama hız stabilite pürüsüzlük hiç yoktu . şu an mükemmel hale gelmiş bakalım kernel kuracam tekrar deneyecem. ama revostan memnunum. bildirim sorunu çözülürse kalırım yoksa miroom yada eu denerim sanırım.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
bildirimlerde hakkaten sorun var hentai kernelde ise giriş arttırma ve minumum işlemci frekansında sorun var ( hentai kernel ). sanırım miroom a geçecem.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Üzüldüm telegram kanalında açıklamayı yapınca cidden şimdide aosp rom kuracağım masik geri dönene kadar öyle idare edeceğim

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Üzüldüm telegram kanalında açıklamayı yapınca cidden şimdide aosp rom kuracağım masik geri dönene kadar öyle idare edeceğim
Masik dönse bile bizim tele dönecekmi acaba. Aosp de ne kuracaksınız. Evo? Ben şimdilik revos tan memnunum. Sağlam kernel çıkarsa baya yeter.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
evo çok populer telegramda. geliştiriciside çok ilgili. nasıl bataraya stabilite ? geceden sabaha beklemede şarj ne gidiyor ? sanırım çağrı kaydetme yok..?
Çağrı kaydetme yok hocam şuan normal gözüküyor ve ben yoğun kullanıyorum 11 saatlik beklemede %7 şarj tüketti mobil veri açık şekilde.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Bitmedi geri geldi.