Rom Masik X Rom Hakkında

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Mi8 lite ne zaman gelecek var mı bilgisi olan var mi

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Mi8 lite ne zaman gelecek var mı bilgisi olan var mi
Gelip gelmeyeceğini kimse bilemez bu romu geliştiren sadece bir kişi var yanlış hatırlamıyorsam o yüzden çok fazla cihaz eklemez ( hatta bi ara mi 8 se ye bile desteği çekmişti)

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Gelip gelmeyeceğini kimse bilemez bu romu geliştiren sadece bir kişi var yanlış hatırlamıyorsam o yüzden çok fazla cihaz eklemez ( hatta bi ara mi 8 se ye bile desteği çekmişti)
Mi 8 SE şuan desteği var yeni sürümü çıktı geliştiren kişi Mi 9 SE kullanıyor.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
bunun sürümü eu nun hangi sürümüne tekabül ediyor ? eu , miui mix ve mi room sürümler hep aynı kaynak aynı çünkü. peki bunun nasıl ? mi9 lite kullanıyorum dnemedim ama çok güven vermedi gibi.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bunun sürümü eu nun hangi sürümüne tekabül ediyor ? eu , miui mix ve mi room sürümler hep aynı kaynak aynı çünkü. peki bunun nasıl ? mi9 lite kullanıyorum dnemedim ama çok güven vermedi gibi.

Güven derken kastınız nedir ? E.U,Mi-Room vs çok mu güvenli ? Yada genel olarak android veya ios dünyası çok mu güvenli ?

Memnun kalacağınıza eminim bir deneyin derim...

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Güven derken kastınız nedir ? E.U,Mi-Room vs çok mu güvenli ? Yada genel olarak android veya ios dünyası çok mu güvenli ?

Memnun kalacağınıza eminim bir deneyin derim...
güvenderken kastım kasma donma stabilite batarya vb konular. yoksa ben redmi note 3 pro telefonumda yıllarca saf android diye başka romcuların romlarını kullandım miui bile değildi. miui mix 2 önceki sürümde hoşuma gitmedi. mi room kullanıyorum fena değil açıkçası. bide ben miui mix , eu, mi room hepsi aynı sürüm adını kullanırken bu neden farklı sürümü yazıyor sürüm adına onu anlamadım. 9.4 hangi sürüme tekabül ediyor? orjinal miui nun hangi sürümü ile oynanarak piyasaya sürülüyor misal ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
güvenderken kastım kasma donma stabilite batarya vb konular. yoksa ben redmi note 3 pro telefonumda yıllarca saf android diye başka romcuların romlarını kullandım miui bile değildi. miui mix 2 önceki sürümde hoşuma gitmedi. mi room kullanıyorum fena değil açıkçası. bide ben miui mix , eu, mi room hepsi aynı sürüm adını kullanırken bu neden farklı sürümü yazıyor sürüm adına onu anlamadım. 9.4 hangi sürüme tekabül ediyor? orjinal miui nun hangi sürümü ile oynanarak piyasaya sürülüyor misal ?

Hocam bu romu yapan tek kişi kafasına göre bir sürüm no veriyor linkten rom yapımcısına ulaşabilirsiniz ama daha kimseye cevap verdiği görülmemiş :)

Üst Alt