MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Efsane geri döndü.
Eu beta dan 3 wipe ( dalvik, cache, system ) ile direkt geçtim. Emeği geçenlere Teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Efsane geri döndü.
Eu beta dan 3 wipe ( dalvik, cache, system ) ile direkt geçtim. Emeği geçenlere Teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
3 wipe ile sorun yaşarsanız paylaşır mısınız hocam? Eu beta dayim mi9t olarak. Açıkçası link verildiğinde temiz kurulum ile geçeyim diyorum ama 3 wipe deyince siz, neden olmasin diye düşündüm. Yine de her ihtimale karşi temiz kurulum yaparım. wasntme~~

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
3 wipe ile sorun yaşarsanız paylaşır mısınız hocam? Eu beta dayim mi9t olarak. Açıkçası link verildiğinde temiz kurulum ile geçeyim diyorum ama 3 wipe deyince siz, neden olmasin diye düşündüm. Yine de her ihtimale karşi temiz kurulum yaparım. wasntme~~
Sorun yok şuana kadar zaten olsa ilk dakika olurdu hata verme / durduruldu vs yani

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
temiz kurulum ile masik kurdum sorunsuz duruyor. yüz tanıma çalıştı. geceden sabaha kadar şarj ne kdr yiyecek onu merak ettim revos 1 yemedi onun kadar olacağını sanmıyorum açıkçası. tüm programalrımı yedekten yüklüyorum revos ta az kasma donma vardı bu şimdilik prüssüz duruyor. sadece merak ettiğim miroom , miuimix, revos, euroom hepsi aynı sürüm adıyla çıkıyor bi tek masik kendi sürüm nmarasıyla çıkarıyor. yani 12.2 eu nun yani çin beta nın hangi sürümüne denk geliyor acaba? nerdeyse tüm miui romları farklı sürümler de olsa kullandım. sanırım ipi revos ve masik göğüsleyecek. son miuimix ve eu yu denemedim. miroom uda beklemedeyim. telefon cc9

Son düzenleme:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
temiz kurulum ile magisk kurdum sorunsuz duruyor. yüz tanıma çalıştı. geceden sabaha kadar şarj ne kdr yiyecek onu merak ettim revos 1 yemedi onun kadar olacağını sanmıyorum açıkçası. tüm programalrımı yedekten yüklüyorum revos ta az kasma donma vardı bu şimdilik prüssüz duruyor. sadece merak ettiğim miroom , miuimix, revos, euroom hepsi aynı sürüm adıyla çıkıyor bi tek magisk kendi sürüm nmarasıyla çıkarıyor. yani 12.2 eu nun yani çin beta nın hangi sürümüne denk geliyor acaba? nerdeyse tüm miui romları farklı sürümler de olsa kullandım. sanırım ipi revos ve magisk göğüsleyecek. son miuimix ve eu yu denemedim. miroom uda beklemedeyim. telefon cc9
Masik X olacak hocam magisk ayrı.
Tlf. ait Masik X rom varsa başka rom aramanıza gerek yok bence. Sadece haftalık günc almaz o kadar

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Masik X olacak hocam magisk ayrı.
Tlf. ait Masik X rom varsa başka rom aramanıza gerek yok bence. Sadece haftalık günc almaz o kadar
uyku kalinden yanlış yazdım eywallah düzelttiğin için. evet masik x rom. telefonuma uygun var pürüssüz duruyor şu anlık deniyecem. bir süre. revos ta çıkıyor telefona sanırım bu ikisi en kötü eu yeterli olur. miui dışında roma geçmek istemiyorum şu an.

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Kendi sitesinde 11.3 sürümü görünüyor buradan indirmek istediğimizde 12.2 neden böyle acaba ?
Mi 9 için

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20