Yardım Manuel guncelleme yapamıyorum

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
XiaomiToolV2 ile her şeyi kendi hallediyor otomatik olarak. Siz sadece uygulamayı açıp telefonu bağlıyorsunuz ve istediğiniz romu seçiyorsunuz. Programı kullanmayalı epey oluyor arayüzü değişmiş olabilir takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım
Hocam o programı açınca stable olarak yalnızca global 12.0.3'ü gösteriyor. Zaten telefonumda bu yüklü şu anda

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Kendiniz manuel olarak rom dosyasını seçebiliyorsanız bu linkten stock romu indirip deneyebilirsiniz.
Çalışmazsa o zaman bootloader kilidini açmanın vakti gelmiştir.

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Kendiniz manuel olarak rom dosyasını seçebiliyorsanız bu linkten stock romu indirip deneyebilirsiniz.
Fastboot veya Recovery farkeder mi acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada programın ayarlarından bölgeyi değiştirince 12.5.5 EU sürümü çıkıyor ama yüklenmiyor maalesef, bootloader kilidi kaldırmamı istiyor herhalde

Son düzenleme:

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Süreç aynı sekilde mi işliyor peki hocam? Ben android telefon ilk kez kullanıyorum sayılır, izleyebilecegim bir video biliyor musunuz acaba?

Bu konu ve videoya göre yapın. Farklı uygulamalar yüksek risk içerir. Bende bu konu ve videoya göre yapmıştım.

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2

Bu konu ve videoya göre yapın. Farklı uygulamalar yüksek risk içerir. Bende bu konu ve videoya göre yapmıştım.
Hocam bootloader kilidi kapalı olduğu için bu uygulamayı kullanamıyormuşum

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1

Veyper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Merhaba herkese. Telefonumda 12.0.3 güncellemesi yüklü, başka güncelleme gelmiyor maalesef. Ben de internetten görüp manuel guncelleme yapmak istedim. 2.7gb boyutundaki 12.5.4 global romu indirdim fakat güncelleme dogrulanamiyor, bu kararlı rom yüklenemiyor şeklinde hata veriyor. Ne yapmam gerekli yardımcı olabilir misiniz?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Denendi. Başarılı

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Sürüm kodlarını kontrol edin. (RFNMIXM) global. (RFNTRXM) Tr romu. Yada EA gibi farklılıklardan dolayı bu hatayı verir. Cihazınız hangi sürüm koduna sahip ise o sürüm kodunu indirin.

Siz manuel güncellemeyi hangi yolla denediniz. Fastboot romu u indirmeyesiniz? Zip olanı indireceksiniz.
Sizin için bende indiriyorum. Zip olanını aynı sürüme sahibiz bakalım bende hata verecek mi..

Bende de aynısını diyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-06-13-49-29-965_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-01-06-13-49-29-965_com.android.updater.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Siz manuel güncellemeyi hangi yolla denediniz. Fastboot romu u indirmeyesiniz? Zip olanı indireceksiniz.
Zıp olanı indirdim hocam

Sürüm kodlarını kontrol edin. (RFNMIXM) global. (RFNTRXM) Tr romu. Yada EA gibi farklılıklardan dolayı bu hatayı verir. Cihazınız hangi sürüm koduna sahip ise o sürüm kodunu indirin.

Sizin için bende indiriyorum. Zip olanını aynı sürüme sahibiz bakalım bende hata verecek mi..

Bende de aynısını diyor.
Aynı hatayı alıyoruz hocam o zaman. Güncelleme yapamıyorum maalesef. Bende global rom mevcut, global 12.1.1 ve 12.5.3'u denedim, ikisi de olmadi

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Denendi. Başarılı
Maalesef olmadı hocam, video sahibine mesaj atarak sordum, başka bir yöntem olmadığını söyledi. Mitools ile baktığımda bende yalnızca 12.0.3 global(bende yüklü olan) ve 12.5.5 europe gözüküyor, onu da yüklemiyor maalesef. Rom seçerek de yüklemiyor, kaldık bu sürümde :)

Üst Alt