Yardım Manuel guncelleme yapamıyorum

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Merhaba herkese. Telefonumda 12.0.3 güncellemesi yüklü, başka güncelleme gelmiyor maalesef. Ben de internetten görüp manuel guncelleme yapmak istedim. 2.7gb boyutundaki 12.5.4 global romu indirdim fakat güncelleme dogrulanamiyor, bu kararlı rom yüklenemiyor şeklinde hata veriyor. Ne yapmam gerekli yardımcı olabilir misiniz?

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba herkese. Telefonumda 12.0.3 güncellemesi yüklü, başka güncelleme gelmiyor maalesef. Ben de internetten görüp manuel guncelleme yapmak istedim. 2.7gb boyutundaki 12.5.4 global romu indirdim fakat güncelleme dogrulanamiyor, bu kararlı rom yüklenemiyor şeklinde hata veriyor. Ne yapmam gerekli yardımcı olabilir misiniz?
12.1.1 ve 12.5.2 sürümlerini de denedim, maalesef aynı hatayı veriyor.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
İndirdiğiniz rom sürümleri cihazda yüklü olan romla uyumlu mu? Ayarlardan sürümünüzü kontrol ettiniz mi?

Bilgisayardan miflash ile fastboot rom yüklemek kesin çözüm olacaktır ama sizi uğraştırır.

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
İndirdiğiniz rom sürümleri cihazda yüklü olan romla uyumlu mu? Ayarlardan sürümünüzü kontrol ettiniz mi?

Bilgisayardan miflash ile fastboot rom yüklemek kesin çözüm olacaktır ama sizi uğraştırır.
Hocam 12.0.3.0(QFNMIXM) kurulu. İndirdiğim ise 12.1.1.0(RFNMIXM)

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Fastboot üzerinden V12.5.4.0.RFNMIXM yükleyin direk.
Hocam bootloader diye bir şey varmış zannedersem, onu kaldırmak gerekiyor mu, kaldırmadan yapabilir miyim? 12.5.4'ü internetten indirdim, 12.1.1 ile aynı hatayı veriyor maalesef kurmuyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Hocam bootloader diye bir şey varmış zannedersem, onu kaldırmak gerekiyor mu, kaldırmadan yapabilir miyim? 12.5.4'ü internetten indirdim, 12.1.1 ile aynı hatayı veriyor maalesef kurmuyor
Boot kilidini açmadan yapamazsınız maalesef. Cihaz içindeki güncelleme menüsünden, son paketi indir dediğinizde sürüm bulamıyor mu yoksa aynı sürümü mü gösteriyor?

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Boot kilidini açmadan yapamazsınız maalesef. Cihaz içindeki güncelleme menüsünden, son paketi indir dediğinizde sürüm bulamıyor mu yoksa aynı sürümü mü gösteriyor?
V12.0.3.0.QFNMIXM indiriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Migros'tan aldım cihazı, bununla alakalı bir şey olması mümkün değildir herhalde?

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423

cemalbalcik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Cihazım yok
Konular
2
Hayır onunla ilgisi yok.
Hocam internetten bakıp bootloader kilidi için gereken işlemleri yaptım, 168 saat diyor. Beklemek mi mantıklı olur yoksa aynı güncellemeyi tekrar indirip kurmak ya da cihazı yedekleyip fabrika ayarlarına döndürmek mi? Bu işlemleri yapınca güncelleme şansım olur mu anlamında sordum :)

Üst Alt